Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Způsob montáže
Nad pracovní deskou (109)
Barva
imitace kamene (36)
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Umyvadla Glamour

  • Umyvadla glamour – stylové vybavení koupelny *

Umyvadlo je jedním ze základních prvků vybavení koupelny, na který je potřeba pamatovat. Proto je důležité ho sladit se zbytkem sanitární techniky, jako je záchodová mísa, vana nebo sprchový kout. Umyvadlo
Glamour vyžaduje i vhodné doplňky, jako například baterie, dávkovač mýdla, zrcadlo a osvětlení.

Zároveň by se nemělo zapomínat, že estetika jde ruku v ruce s funkčností a praktičností. Umyvadlo Glamour proto musí stále mít pohodlné ovládání a být odolné. K dostání jsou menší modely, například 35 centimetrů široké, nebo větší – 81 centimetrů široké.

  • Umyvadla Glamour: desková, pod desku a volně stojící *

Náš obchod nabízí designová umyvadla šitá na míru potřebám každého uživatele a každé koupelny. Vybírat můžete ze špičkových glamour, podpultových i volně stojících umyvadel. Poslední jmenované jsou mimořádně působivé, samy o sobě jsou ozdobou a hodí se především do velkých koupelen a koupelen.
Největší možnosti nabízí umyvadla na desku, protože jejich tvar nemá žádná omezení. V tomto případě si můžete vybrat i ty nejoriginálnější a nestandardní – kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové, hranaté, vlnité a mnoho dalších.

  • Glamour a ručně vyráběná keramická umyvadla – spousta designů na výběr *

Designová umyvadla jsou produkty, které okamžitě upoutají pozornost. Náš sortiment zahrnuje umyvadla glamour bílá a černá, imitující přírodní kámen, imitující dřevo, a barevná keramická umyvadla v různých provedeních, s více či méně zlatými, dokonce i modrými.
V závislosti na modelu mohou mít různé povrchové úpravy – od zcela matných až po lesklé. Tak velká rozmanitost designů umožňuje sladit keramické umyvadlo na desku a další přesně podle vašich představ, požadavků a celého uspořádání koupelny.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!