Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Způsob montáže
Wall-hung (8)
Barva
Sněhurka (7)
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Nástěnná umyvadla

Jedním ze základních prvků každé koupelny je umyvadlo. Jeho výběr není vůbec jednoduchý, musí totiž být uzpůsoben potřebám všech členů domácnosti a navíc ladit s designem interiéru. Na trhu je mnoho modelů s neobvyklými tvary a designovými úpravami. Přesto zájem o nástěnná umyvadla neopadá, protože jsou univerzální volbou do každé koupelny.

  • Nástěnná koupelnová umyvadla – kombinace klasického a moderního *

V nabídce naší prodejny naleznete široký výběr modelů, kterým doplníte uspořádání koupelny o módní a funkční doplněk. Jako výrobce dbáme na to, aby závěsná umyvadla i přes svou jednoduchost zaujala zajímavým designem. Naleznete u nás jak geometrické konstrukce, tak i závěsná umyvadla profilovaného tvaru.

Nástěnná umyvadla jsou vhodná do mnoha interiérů, ale nejoblíbenější jsou v malých koupelnách. * Nástěnná umyvadla * lze díky tomu, že nepotřebují vyhrazenou skříňku, namontovat doslova na jakoukoli stěnu. Navíc * závěsná umyvadla * jsou dostupná v mnoha podobách a tvarech, například rohová. Rohové umyvadlo se skvěle hodí do malého interiéru, kde se počítá každý centimetr prostoru.

Prodáváme moderní nástěnná umyvadla s možností montáže na desku. Získáte tak další poličku na kosmetiku a doplňky. Toto řešení také poskytuje zajímavý estetický efekt a nevyžaduje složitou montáž.

  • Nástěnná umyvadla – doplněk do velké i malé koupelny *

Snažíme se, aby kolekce produktů byla různorodá a splnila očekávání každého klienta. Můžeme vám tedy nabídnout závěsná umyvadla dostupná v mnoha velikostech, která lze přizpůsobit i malým prostorům. Námi nabízená * nástěnná umyvadla * se dále vyznačují:

- vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, jako je konglomerát a keramika,
- elegantní design,
- pohodlí díky speciálně profilovaným hranám a konstrukci usnadňující přístup ke kohoutku,
- snadno se udržuje v čistotě,
- odolnost proti prasklinám a poškození.

Rádi bychom vám představili celou řadou produktů REA. Jsme si jisti, že splní Vaše očekávání a naleznete mezi nimi závěsné umyvadlo, které bude ladit s Vaší koupelnou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!