Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filtrovat

Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Způsob montáže
Wall-hung (9)
Barva
Sněhurka (8)
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Nástěnná umyvadla

Jedním ze základních prvků každé koupelny je umyvadlo. Jeho výběr není vůbec jednoduchý, musí totiž být uzpůsoben potřebám všech členů domácnosti a navíc ladit s designem interiéru. Na trhu je mnoho modelů s neobvyklými tvary a designovými úpravami. Přesto zájem o nástěnná umyvadla neopadá, protože jsou univerzální volbou do každé koupelny.

  • Nástěnná koupelnová umyvadla – kombinace klasického a moderního *

V nabídce naší prodejny naleznete široký výběr modelů, kterým doplníte uspořádání koupelny o módní a funkční doplněk. Jako výrobce dbáme na to, aby závěsná umyvadla i přes svou jednoduchost zaujala zajímavým designem. Naleznete u nás jak geometrické konstrukce, tak i závěsná umyvadla profilovaného tvaru.

Nástěnná umyvadla jsou vhodná do mnoha interiérů, ale nejoblíbenější jsou v malých koupelnách. * Nástěnná umyvadla * lze díky tomu, že nepotřebují vyhrazenou skříňku, namontovat doslova na jakoukoli stěnu. Navíc * závěsná umyvadla * jsou dostupná v mnoha podobách a tvarech, například rohová. Rohové umyvadlo se skvěle hodí do malého interiéru, kde se počítá každý centimetr prostoru.

Prodáváme moderní nástěnná umyvadla s možností montáže na desku. Získáte tak další poličku na kosmetiku a doplňky. Toto řešení také poskytuje zajímavý estetický efekt a nevyžaduje složitou montáž.

  • Nástěnná umyvadla – doplněk do velké i malé koupelny *

Snažíme se, aby kolekce produktů byla různorodá a splnila očekávání každého klienta. Můžeme vám tedy nabídnout závěsná umyvadla dostupná v mnoha velikostech, která lze přizpůsobit i malým prostorům. Námi nabízená * nástěnná umyvadla * se dále vyznačují:

- vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, jako je konglomerát a keramika,
- elegantní design,
- pohodlí díky speciálně profilovaným hranám a konstrukci usnadňující přístup ke kohoutku,
- snadno se udržuje v čistotě,
- odolnost proti prasklinám a poškození.

Rádi bychom vám představili celou řadou produktů REA. Jsme si jisti, že splní Vaše očekávání a naleznete mezi nimi závěsné umyvadlo, které bude ladit s Vaší koupelnou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!