Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (54)
Způsob otevírání
Posuvné (17)
Velikost sprchového koutu
90x90 (15)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Černé sprchové kouty

Chcete interiér své koupelny zpestřit a dodat mu sofistikovaný vzhled? Místo tradičního průhledného sprchového koutu nabízíme černý sprchový kout v loftovém stylu. V posledních měsících se stal absolutním hitem v trendech interiérového designu a je velmi oblíbený mezi lidmi, kteří se rozhodli pustit do rekonstrukce své koupelny.

Originální charakter černého sprchového koutu podtrhují kontrastní profily, které spojují sprchové zástěny. Některé z černých sprchových koutů velmi připomínají “šachovnici”. Díky černému kování působí interiér moderně s rustikálním nádechem. Vyvážené, harmonické alternativy poskytují při sprchování naprostou relaxaci.

Černé sprchové kouty v naší nabídce

Obchod REA nabízí černé sprchové kouty 80×80 nebo 90×90. K dispozici jsou také obdélníkové konstrukce, které se hodí do neobvykle tvarovaných koupelnových prostor.
Doporučujeme:

– černý sprchový kout 80×100,
– černý sprchový kout 80×80,
– černou sprchovou kabinu 90×90

a mnoho dalších z kolekcí Bler, Solar nebo Fargo. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – skla, dvakrát tvrzeného při teplotě 600-800 °C a hliníkových profilů. Tento proces zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. V případě potřísnění nebo ztmavnutí se naše výrobky snadno čistí díky povrchové úpravě Easy Clean.

Jak si všimnete, záleží na každém detailu, který je promyšleně a pečlivě navržen. Kromě černého sprchového koutu 80×80 nebo 90×90 sada obsahuje také potřebné montážní prvky, jako jsou madla, odtoky, profily atd.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!