Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský černohorský srbština layouts.be layouts.at

Filtrovat

Způsob otevírání
Posuvné (14)
Tloušťka skla
6 mm (43)
Velikost sprchového koutu
90x90 (14)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Černé sprchové kouty

Chcete interiér své koupelny zpestřit a dodat mu sofistikovaný vzhled? Místo tradičního průhledného sprchového koutu nabízíme černý sprchový kout v loftovém stylu. V posledních měsících se stal absolutním hitem v trendech interiérového designu a je velmi oblíbený mezi lidmi, kteří se rozhodli pustit do rekonstrukce své koupelny.

Originální charakter černého sprchového koutu podtrhují kontrastní profily, které spojují sprchové zástěny. Některé z černých sprchových koutů velmi připomínají “šachovnici”. Díky černému kování působí interiér moderně s rustikálním nádechem. Vyvážené, harmonické alternativy poskytují při sprchování naprostou relaxaci.

Černé sprchové kouty v naší nabídce

Obchod REA nabízí černé sprchové kouty 80×80 nebo 90×90. K dispozici jsou také obdélníkové konstrukce, které se hodí do neobvykle tvarovaných koupelnových prostor.
Doporučujeme:

– černý sprchový kout 80×100,
– černý sprchový kout 80×80,
– černou sprchovou kabinu 90×90

a mnoho dalších z kolekcí Bler, Solar nebo Fargo. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – skla, dvakrát tvrzeného při teplotě 600-800 °C a hliníkových profilů. Tento proces zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. V případě potřísnění nebo ztmavnutí se naše výrobky snadno čistí díky povrchové úpravě Easy Clean.

Jak si všimnete, záleží na každém detailu, který je promyšleně a pečlivě navržen. Kromě černého sprchového koutu 80×80 nebo 90×90 sada obsahuje také potřebné montážní prvky, jako jsou madla, odtoky, profily atd.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!