Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filtrovat

Vlajka
Darmowy transport (6)
Výrobky v prodeji
Ukázat vše
Výrobce
Tutumi (7)
Záruka
Ukázat vše
Dokončit
szczotkowane (3)
Barva
Zlatý (3)
Šířka (mm)
z
  z do mm
Výška (mm)
z
  z do mm
Délka (mm)
z
  z do mm
Typ montáže
Šroubovací (6)
Směr řazení
abecedně AZ
 • abecedně AZ
 • Nejnovějším
 • nejstarší
 • nejnižší cena
 • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Misky na mýdlo

h2 Utrzymanie czystości przy umywalce może być proste !!!

Mydelniczki to jedne z tych elementów wyposażenia, o których często zapominamy, jednak ich funkcjonalność i estetyka nie powinny być pomijane. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaprezentować bogaty asortyment, który pozwoli Ci na wybór najlepszego produktu dla siebie. W naszej ofercie odkryjecie Państwo zarówno proste i minimalistyczne modele, jak i bardziej ozdobne, wzbogacone o ciekawe wzory, materiały i kolorystykę.

W kategorii znajdą Państwo różnorodne produkty przeznaczone do przechowywania mydła w łazience, kuchni na umywalce, blacie lub ścianie. Mydelniczki z naszej oferty to produkty o wysokiej jakości i eleganckim wyglądzie, które są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu czystości.

h2 Bogaty asortyment

W naszej ofercie znajdą Państwo mydelniczki wykonane z rożnych materiałów, w szerokiej gamie kształtów i kolorów. Wybierając odpowiednią mydelniczkę dbamy nie tylko o praktyczne korzyści jakie oferuje, ale również o estetykę i aranżację swojego wnętrza.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!