Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtrovat

Tloušťka skla
6 mm (30)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchových dveří
100 (9)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Posuvné sprchové dveře

Sprcha je pohodlné řešení, které bude dobře fungovat v malých koupelnách. Uživatelé ocení jeho funkčnost a zkrácení doby péče o hygienu. Nemusíte čekat na nalití vody do vany, což také přináší značné úspory, protože spotřebujete potřebné množství. Pokud se rozhodnete pro posuvný sprchový kout, máte dvě řešení – montáž hotové konstrukce nebo vlastní sprchu. Ve druhém případě máte více možností uspořádání, což zahrnuje výběr jednotlivých prvků sprchového koutu.

Posuvné sprchové dveře – pohodlné a funkční

Vytvoření výklenku a jeho obložení dlaždicemi je vynikající volbou, která bude fungovat i v malých koupelnách. Díky tomu můžete přizpůsobit velikost prostorovým podmínkám a vytvořit souvislý celek s ostatním vybavením. Kromě faucetů nebo sifonů jsou u těchto konstrukcí nejdůležitějším prvkem posuvné sprchové dveře. Jejich úkolem je oddělit kabinu od zbytku koupelny, aby nedošlo k promočení celé místnosti. Proč jsou posuvné sprchové dveře dobrou volbou?

- Jsou bezpečné, protože jsou založeny na stabilním rámu;
- Na rozdíl od otočných dveří nezabírají mnoho místa;
- Jsou k dispozici v různých provedeních a barvách;
- Lze je přizpůsobit mnoha rozměrům;
- Mohou být instalovány v kabinách bez sprchové vaničky.

Posuvné dveře do koupelny jsou specifickým typem produktu, protože jsou instalovány v obtížném prostředí. Z tohoto důvodu jsou vyrobeny z tvrzeného skla, odolného proti rozbití a rozbití. Kromě toho v naší nabídce najdete posuvné koupelnové dveře, které jsou potaženy vrstvou EasyClean. Díky tomu se snadno čistí a jsou odolné vůči skvrnám a mýdlové špíně.

Široká nabídka dveří pro posuvné sprchové kouty

Nabízíme posuvné sprchové dveře, které jsou k dispozici v různých variantách povrchové úpravy profilů, které ladí s klasickým i moderním interiérem. Široká nabídka prodeje zaručuje, že najdete posuvné dveře šité na míru vašim potřebám. Zveme vás k online nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!