Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Tloušťka skla
6 mm (15)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchových dveří
100 (8)
Povlak Easy Clean
Ukázat vše
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Posuvné sprchové dveře

Sprcha je pohodlné řešení, které bude dobře fungovat v malých koupelnách. Uživatelé ocení jeho funkčnost a zkrácení doby péče o hygienu. Nemusíte čekat na nalití vody do vany, což také přináší značné úspory, protože spotřebujete potřebné množství. Pokud se rozhodnete pro * posuvný sprchový kout *, máte dvě řešení – montáž hotové konstrukce nebo vlastní sprchu. Ve druhém případě máte více možností uspořádání, což zahrnuje výběr jednotlivých prvků sprchového koutu.

  • Posuvné sprchové dveře – pohodlné a funkční *

Vytvoření výklenku a jeho obložení dlaždicemi je vynikající volbou, která bude fungovat i v malých koupelnách. Díky tomu můžete přizpůsobit velikost prostorovým podmínkám a vytvořit souvislý celek s ostatním vybavením. Kromě faucetů nebo sifonů jsou u těchto konstrukcí nejdůležitějším prvkem * posuvné sprchové dveře *. Jejich úkolem je oddělit kabinu od zbytku koupelny, aby nedošlo k promočení celé místnosti. Proč jsou * posuvné sprchové dveře * dobrou volbou?

- Jsou bezpečné, protože jsou založeny na stabilním rámu;
- Na rozdíl od otočných dveří nezabírají mnoho místa;
- Jsou k dispozici v různých provedeních a barvách;
- Lze je přizpůsobit mnoha rozměrům;
- Mohou být instalovány v kabinách bez sprchové vaničky.

  • Posuvné dveře do koupelny * jsou specifickým typem produktu, protože jsou instalovány v obtížném prostředí. Z tohoto důvodu jsou vyrobeny z tvrzeného skla, odolného proti rozbití a rozbití. Kromě toho v naší nabídce najdete * posuvné koupelnové dveře *, které jsou potaženy vrstvou EasyClean. Díky tomu se snadno čistí a jsou odolné vůči skvrnám a mýdlové špíně.

  • Široká nabídka dveří pro posuvné sprchové kouty *

Nabízíme * posuvné sprchové dveře *, které jsou k dispozici v různých variantách povrchové úpravy profilů, které ladí s klasickým i moderním interiérem. Široká nabídka prodeje zaručuje, že najdete * posuvné dveře * šité na míru vašim potřebám. Zveme vás k online nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!