Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.at layouts.bn Bulharský Chorvatský layouts.me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština srbština Slovenská layouts.si Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Tloušťka skla
6 mm (30)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchových dveří
100 (8)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Posuvné sprchové dveře

Sprcha je pohodlné řešení, které bude dobře fungovat v malých koupelnách. Uživatelé ocení jeho funkčnost a zkrácení doby péče o hygienu. Nemusíte čekat na nalití vody do vany, což také přináší značné úspory, protože spotřebujete potřebné množství. Pokud se rozhodnete pro posuvný sprchový kout, máte dvě řešení – montáž hotové konstrukce nebo vlastní sprchu. Ve druhém případě máte více možností uspořádání, což zahrnuje výběr jednotlivých prvků sprchového koutu.

Posuvné sprchové dveře – pohodlné a funkční

Vytvoření výklenku a jeho obložení dlaždicemi je vynikající volbou, která bude fungovat i v malých koupelnách. Díky tomu můžete přizpůsobit velikost prostorovým podmínkám a vytvořit souvislý celek s ostatním vybavením. Kromě faucetů nebo sifonů jsou u těchto konstrukcí nejdůležitějším prvkem posuvné sprchové dveře. Jejich úkolem je oddělit kabinu od zbytku koupelny, aby nedošlo k promočení celé místnosti. Proč jsou posuvné sprchové dveře dobrou volbou?

- Jsou bezpečné, protože jsou založeny na stabilním rámu;
- Na rozdíl od otočných dveří nezabírají mnoho místa;
- Jsou k dispozici v různých provedeních a barvách;
- Lze je přizpůsobit mnoha rozměrům;
- Mohou být instalovány v kabinách bez sprchové vaničky.

Posuvné dveře do koupelny jsou specifickým typem produktu, protože jsou instalovány v obtížném prostředí. Z tohoto důvodu jsou vyrobeny z tvrzeného skla, odolného proti rozbití a rozbití. Kromě toho v naší nabídce najdete posuvné koupelnové dveře, které jsou potaženy vrstvou EasyClean. Díky tomu se snadno čistí a jsou odolné vůči skvrnám a mýdlové špíně.

Široká nabídka dveří pro posuvné sprchové kouty

Nabízíme posuvné sprchové dveře, které jsou k dispozici v různých variantách povrchové úpravy profilů, které ladí s klasickým i moderním interiérem. Široká nabídka prodeje zaručuje, že najdete posuvné dveře šité na míru vašim potřebám. Zveme vás k online nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!