Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Povrch baterie
lesk (145)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Baterie

Koupelna je místo, které musí být funkční a pohodlné. Používá se nejen k udržení hygieny, protože v mnoha případech je doma relaxační zónou. Proto je důležité nejen zvolit sanitární zařízení a další vybavení, ale také správně sladit koupelnové faucety. Kování ovlivňuje nejen pohodlí při používání, ale hraje také velmi důležitou roli při doplňování estetiky interiéru.

Který koupelnový faucet bude nejlepší?

V koupelně existují specifické podmínky, které mohou nepříznivě ovlivnit vybavení místnosti. Zbytky vlhkosti, páry a kosmetiky mají negativní vliv nejen na sanitární zařízení, ale také na koupelnové baterie. Kohoutky a trysky musí být proto vyrobeny z materiálů odolných vůči těmto faktorům a musí se snadno čistit. Důležitým kritériem výběru je také model a styl dokončování koupelnových faucetů tak, aby ladily s povahou interiérového designu. V sortimentu našeho internetového obchodu najdete koupelnové baterie různých typů: – v klasickém provedení s odnímatelnými kohoutky, – moderní s keramickou hlavou, – sady koupelnových baterií pro sprchy, – závitníky pro umyvadla různých výšek a velikostí, – sprchové trysky a dešťové sprchy, – vybavení vany, – bidetové faucety. Jednotlivé modely jsou k dispozici v různých barvách. Máme stříbrné koupelnové baterie, stejně jako černé, zlaté nebo růžové zlato. Kromě klasických a moderních modelů koupelnových faucetů jsou zajímavým řešením produkty v retro stylu s jedinečným vzhledem a detaily. Koupelnové faucety – online obchod Naše nabídka zahrnuje široký výběr koupelnového vybavení. Nabízíme také další příslušenství, jako jsou provzdušňovače a zátky, které zlepší komfort používání sanitárního zařízení. V závislosti na instalovaných zařízeních si můžete vybrat nástěnné nebo podomítkové koupelnové baterie. Tak rozmanitá škála produktů vám usnadní výběr koupelnového faucetu, který odpovídá designu interiéru, parametrům sanitárních zařízení a vašim vlastním potřebám. Zveme vás k nákupu!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!