Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtrovat

Povrch baterie
lesk (115)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Baterie

Koupelna je místo, které musí být funkční a pohodlné. Používá se nejen k udržení hygieny, protože v mnoha případech je doma relaxační zónou. Proto je důležité nejen zvolit sanitární zařízení a další vybavení, ale také správně sladit koupelnové faucety. Kování ovlivňuje nejen pohodlí při používání, ale hraje také velmi důležitou roli při doplňování estetiky interiéru.

Který koupelnový faucet bude nejlepší?

V koupelně existují specifické podmínky, které mohou nepříznivě ovlivnit vybavení místnosti. Zbytky vlhkosti, páry a kosmetiky mají negativní vliv nejen na sanitární zařízení, ale také na koupelnové baterie. Kohoutky a trysky musí být proto vyrobeny z materiálů odolných vůči těmto faktorům a musí se snadno čistit. Důležitým kritériem výběru je také model a styl dokončování koupelnových faucetů tak, aby ladily s povahou interiérového designu. V sortimentu našeho internetového obchodu najdete koupelnové baterie různých typů: – v klasickém provedení s odnímatelnými kohoutky, – moderní s keramickou hlavou, – sady koupelnových baterií pro sprchy, – závitníky pro umyvadla různých výšek a velikostí, – sprchové trysky a dešťové sprchy, – vybavení vany, – bidetové faucety. Jednotlivé modely jsou k dispozici v různých barvách. Máme stříbrné koupelnové baterie, stejně jako černé, zlaté nebo růžové zlato. Kromě klasických a moderních modelů koupelnových faucetů jsou zajímavým řešením produkty v retro stylu s jedinečným vzhledem a detaily. Koupelnové faucety – online obchod Naše nabídka zahrnuje široký výběr koupelnového vybavení. Nabízíme také další příslušenství, jako jsou provzdušňovače a zátky, které zlepší komfort používání sanitárního zařízení. V závislosti na instalovaných zařízeních si můžete vybrat nástěnné nebo podomítkové koupelnové baterie. Tak rozmanitá škála produktů vám usnadní výběr koupelnového faucetu, který odpovídá designu interiéru, parametrům sanitárních zařízení a vašim vlastním potřebám. Zveme vás k nákupu!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!