Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Způsob montáže
Standing (12)
Barva
Ukázat vše
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Volně stojící umyvadla

Koupelna je typ místnosti, který musí spojovat pohodlí, funkčnost a atraktivní vzhled. V takovém interiéru jsou důležité detaily jako barva obkladů, typ koupelnového vybavení a sociálního zařízení. Základním prvkem každého vybavení koupelny je umyvadlo, jehož výběr má velký význam pro komfort užívání místnosti. K dostání zápustné nebo * volně stojící * dřezy, těšící se čím dál větší oblibě.

  • Volně stojící umyvadlo – pro moderní i klasické interiéry *

Správně zvolené umyvadlo by mělo být pohodlné a odpovídat charakteru interiéru. Majitelé malých koupelen by měli věnovat zvláštní pozornost výběru sociálního zařízení, aby neomezili prostor příliš rozsáhlým zařízením. * Volně stojící umyvadla * jsou nejbezpečnější variantou, která se vyznačuje kompaktními rozměry a jedinečnou estetikou zpracování. Taková umyvadla budou fungovat prakticky v každé koupelně, v malých i velkých místnostech. * Stojací umyvadlo * je také nejlepší volbou, pokud máte samostatné WC, kde omezený prostor umožňuje pouze instalaci záchodové mísy a malého umyvadla. Umyvadla dostupná v naší nabídce se vyznačují:

- jedinečný design,
- detailní dodělávání detailů,
- různé vzory,
- nejkvalitnější materiály,
- snadná montáž,
- kompaktní velikost.

  • Koupelna s volně stojícím umyvadlem * působí velmi elegantně a moderně. Vše, co musíte udělat, je vybrat správnou baterii pro umyvadlo, aby místnost získala další dekorativní prvek.

Volně stojící umyvadlo – široký výběr modelů

V sortimentu naší prodejny naleznete sanitární zařízení s různými povrchovými úpravami. Nabízíme * samostatně stojící dřezy * s proudnicovým tvarem, které jsou ve spodní části zúžené. Zajímavou variantou jsou také * stojací umyvadla * s jednoduchou, geometrickou strukturou. Zveme vás, abyste se seznámili s kompletní nabídkou dostupné sanitární keramiky. Zaručujeme, že každý model je vyroben z odolných a snadno čistitelných materiálů. Díky tomu si můžete být jisti, že * koupelna s volně stojícím umyvadlem * bude pohodlným místem s vysokými estetickými hodnotami.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!