Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Vlajka
Darmowy transport (51)
Výrobky v prodeji
Ukázat vše
Výrobce
Rea (48)
Způsob montáže baterie
dřez (49)
Rozsah hubice
z
    z do mm
Výška baterie
z
    z do mm
Barva
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Kuchyňské baterie

Při zařizování kuchyně je třeba dbát i na ty nejmenší prvky. Kromě základních domácích spotřebičů je důležité i vybavení a správné zapadnutí do interiéru. Nesmíme však zapomínat, že kuchyňská baterie není jen estetický doplněk, ale zařízení ovlivňující komfort užívání místnosti. Náš obchod nabízí široký výběr produktů v různých stylech povrchové úpravy a způsobu provozu.

Kuchyňské baterie – jaký typ zvolit?

Jsme si plně vědomi toho, že každý klient má jinou představu o tom, jak by jeho kuchyně měla vypadat. Snažíme se proto, aby výběr dřezových baterií byl různorodý z hlediska designu, montáže i konstrukce. Nabízená zařízení jsou k dispozici také v široké škále barev, takže najdete zlaté, černé, stříbrné a dokonce i bílé modely. V našem aktuálním sortimentu můžeme nabídnout kuchyňské baterie:

- s vytahovacím nebo ohebným výtokem,
- stojící,
- se zaoblenými profily,
- vybavené provzdušňovači,
- vysoká konstrukce,
- s chromovým povrchem.

Každá kuchyňská baterie je vyrobena ze speciálně vybraných materiálů. To určuje životnost a spolehlivost kování, stejně jako snadnost údržby. Vzhledem k tomu, že kuchyňské baterie jsou instalovány ve ztížených podmínkách, jsou navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti a vysokým teplotám.

Dřezové baterie do každého interiéru

Stylové kuchyňské baterie REA doplní interiér vaší kuchyně. Naše nabídka zahrnuje vodovodní baterie, které lze přizpůsobit každé místnosti. Rozmanitost barev a vzorů vám jistě usnadní výběr a umožní vám bez kompromisů najít vodovodní baterii přímo na míru vašim potřebám. Naše kuchyňské baterie jsou navrženy v mnoha různých vzorech, díky čemuž se hodí do klasických i moderních interiérů.

Kuchyňské baterie – funkční a estetické

Naše nabídka zahrnuje zařízení navržená tak, aby byla pohodlná a umožňovala ekonomickou spotřebu vody. Z tohoto důvodu jsou jednotlivé modely dřezových baterií vybaveny perlátory, které proud provzdušňují. Dalším zajímavým řešením je pohyblivá nebo odnímatelná hlavice, díky které dřez snadno opláchnete. Většina kuchyňských baterií má místo kohoutků páku, která umožňuje přesnější ovládání teploty a tlaku vody.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!