Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Způsob montáže
Zápustná montáž (6)
Barva
Sněhurka (10)
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Zápustná umyvadla

Jedním z nejdůležitějších prvků každé koupelny je umyvadlo. Kromě užitné funkce má velký význam i pro estetiku interiéru. V prodeji je mnoho modelů, které se liší designem, vzhledem a způsoby montáže. Chceme Vám nabídnout moderní * zápustná umyvadla *, která jsou univerzální volbou do každé koupelny.

  • Co to jsou zápustná koupelnová umyvadla? *

Zápustná umyvadla jsou dobrou alternativou k umyvadlům na desku. Stejně jako umyvadlo na desku je i zápustné umyvadlo určeno k instalaci na desku nebo koupelnovou skříňku. Liší se tím, že deska vyžaduje otvor, do kterého bude umyvadlo umístěno. V sortimentu nechybí ani velká a prostorná umyvadla, pokrývající například celou skříňku, která zcela nahradí desku stolu. Díky tomuto designu tato zařízení vynikají svou funkčností a nezabírají mnoho místa. Proto budou vynikající volbou pro malé místnosti pro funkční a ergonomické uspořádání prostoru.

  • Zapuštěné dřezy – široká škála modelů *

Nabízíme * zápustná umyvadla * v různých stylech povrchové úpravy. Nabízíme mimo jiné modely se zaoblenými okraji mísy, stejně jako se čtvercovým, geometrickým tvarem. Jednotlivé varianty se liší i velikostí, takže kromě * 60 * zapuštěných dřezů * najdete i umyvadla se šířkou 70 nebo dokonce 80 cm. Mezi výhody tohoto řešení patří:

- snadno se čistí,
- ochrana před postříkáním v koupelně díky zvýšeným okrajům – zapuštěná umyvadla,
- funkčná využití prostoru,
- estetický vzhled,
- přístup k širokému výběru kování.

Podle podmínek si můžete vybrat * 80 * zápustné umyvadlo , anebo o něco menší variantu. Každé z koupelnových umyvadel je vyrobeno s největší pečlivostí a s ohledem na zásady funkčnosti. Prodáváme keramické a konglomerátové modely. Nabízíme různé typy konstrukcí * 70, 80 a dokonce 100 zápustných umyvadel, které dobře poslouží nejen v domácích koupelnách, ale i ve veřejných prostorách.

  • Zápustná umyvadla – naše nabídka *

Kromě širokého sortimentu se naši klienti mohou spolehnout na odborné poradenství a atraktivní ceny. V případě pochybností vám rádi poradíme, jaké * zápustné umyvadlo * bude ve vaší koupelně ladit. Račte se seznámit s celou nabídkou REA a objednávejte.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!