Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Textil

  • Textilie přizpůsobené každé koupelně *

Design každé koupelny a náš estetický zážitek při jejím vizuálním vnímání určuje několik věcí. Důležitým prvkem je výběr obkladů, vany, sprchového koutu, umyvadla nebo armatur, stejně jako vhodné textilie. To, jak se v dané místnosti cítíme, závisí na použitých vzorech a barvách. Koupelna by kromě přísně hygienických funkcí měla plnit i další úkoly. Požadujeme, aby nám tato místnost poskytla relaxaci a odpočinek po náročném dni. Přístup k tekoucí vodě nestačí. Naše estetické úvahy očekávají koherentní kompozici prostoru.

  • Koupelnové textilie pro doplnění aranžmá *

Bez ohledu na styl koupelny je nutné ji doplnit vhodně zvoleným koupelnovým textilem. Co by byla i ta nejkrásnější koupelna bez měkkého koberečku na podlaze nebo ručníku zavěšeného na háčku? Umístění chodníku na podlahu interiér prohřeje a hned se v něm cítíme útulněji. Oblasti materiálů určených pro podlahové povrchy jsou také dobrým tepelným izolantem. Pak se vyvarujeme přímého kontaktu se studeným povrchem obkladů.

Náš obchod nabízí různé barevné varianty navrhovaných textilií. Škála odstínů je široká a různorodá. Dbáme o zaručení nejvyšší kvality našeho zboží. Proto udělujeme na naše výrobky záruku až 24 měsíců. Vkusně vybrané budou ladit s různými styly interiéru.

Rádi bychom Vás vybídli, abyste se seznámili s jednotlivými produkty v této kategorii našeho obchodu a přesvědčili se, že nabízený koupelnový textil je mimořádně estetický a vyrobený s maximální pečlivostí.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!