Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Záchodová prkénka

Bez správného prkénka ani sed

Koupelna patří mezi nejnáročnější místnosti. Při jejím navrhování byste měli pamatovat na několik základních věcí. Použité materiály musí být odolné vůči měnícím se teplotám či zvýšené vlhkosti, a zároveň být snadno čistitelné. Koupelna je místem, kde úklid často vyžaduje spoustu času a námahy. Tolik k praktické stránce. Podívejme se na to očima designéra. Zvolené uspořádání závisí na našich individuálních preferencích. My sami se musíme v interiérech, které nám mají sloužit, cítit dobře a také vypadat stylově a originálně.

Žádná koupelna nebude vypadat dobře bez pečlivě vybraných doplňků. Nelze přitom zapomínat i na záchodové prkénko. Prkénko zvyšuje nejen komfort používání záchodové mísy, ale i úroveň bezpečnosti a dbá o správnou hygienu užívání tohoto místa. Nebo možná je čas vyměnit starý model za nový?

Záchodové prkénko jako prvek dekorace

Mnoho lidí se může ptát: proč potřebuji nové záchodové prkénko, když to staré je stále zcela nepoškozené? Právě proto, aby do tohoto místa vnesly nádech dekorativnosti. Záchodové prkénko je věc, bez které se žádná záchodová mísa neobejde. Možná je to jen záklopka na záchod, ale jaká strategická vychytávka v každém koupelnovém prostoru. Protože použití záchodové mísy bez tak důležitého prvku, jako je záchodové prkénko, se zdá být nemožným úkolem. Je však vhodné si uvědomit, že nemá pouze praktické funkce.

Kromě toho, že nám tento předmět slouží při každodenních činnostech, má často i dekorativní funkci. A z tohoto důvodu musí mít také specifický vzhled. Klasická bílá se hodí do každého interiéru. Je to tak univerzální barva, že se najde všude. V našem prodeji však nabízíme mnohem širší výběr. Chcete do prostoru toalet vnést trochu avantgardy? Správně. Kdo řekl, že se musíme spoléhat pouze na standardní barvy? Všichni lidé, kteří mají rádi energické akcenty v interiérech, si v naší nabídce najdou to své. Barevné záchodové prkénko bude fungovat v mnoha uspořádáních.

Potah záchodového prkénka zakoupený v našem obchodě je zbožím vysoké kvality. Vyrobeno z duroplastu, zaručuje dlouhé používání. A my jako obchod nabízíme při nákupu záruku 24 měsíců. Víko záchodového prkénka je velikostně univerzální, takže se vejde do mnoha běžně dostupných záchodových mís. Správně tvarovaný by měl splňovat očekávání každého z nás.

Prkénka s pomalým sklápěním. Pohodlí a praktičnost

Dát dolů či jej nechat nahoře? Toť otázka. Je to natolik klíčová otázka, že může dokonce způsobit spory mezi manžely. Náš obchod se proto snaží tento problém napravit. Nákupem pomaluzavírací desky vyřešíte alespoň jeden důvod rodinných nedorozumění.
Prkénka s pomalým sklápěním poskytují ohromnou výhodu – beze zbytečného bouchání klesnou tam, kde má být.

Záchodové prkénko má mnoho citlivých míst, ke kterým může být obtížný přístup. Toaletní prkénko s pomalým sklápěním je vybaveno usnadňující čištění rychlospojkou, umožňující jeho rychlou demontáž. Čištění špinavých záhybů velmi často vyvolává podráždění a odrazuje. Ale volbou prkénka s pomalým sklápěním z naší nabídky se budete na úklid koupelny pouze těšit.

Račte se seznámit s naším zbožím. Vynikající kvalita produktů, velký výběr a záruka 24 měsíců jsou zejména ceněnými našimi spotřebiteli přednostmi.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!