Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Police a koupelnový nábytek

Úložný prostor v koupelně nesmí uspávat! Připravili jsme nabídku pro Vás, v níž oceníte spojení dobrého vkusu a funkčnosti. Nabízíme * koupelnové police * a další unikátní bambusový koupelnový nábytek. Vše bylo vytvořeno s ohledem na náročné uživatele, a proto vyniká jak svým jedinečným designem, tak praktičností.

Naše rozsáhlá nabídka vám jistě pomůže zařídit si koupelnu tak, aby se stala pohodlným a funkčním prostorem. Kromě toho jsme se ujistili, že náš sortiment zahrnuje * koupelnový regál * a police, které vás mohou překvapit svým pozoruhodným zpracováním.

  • Kovové koupelnové police aneb jak dobře zařídit prostor koupelny *

  • Koupelnové police * jsou nezbytným vybavením každé koupelny. Díky nim máte při koupání kosmetiku vždy na dosah ruky. Nabízíme modely vyrobené z mimořádného bambusového dřeva, díky jemuž se skvěle hodí i pro použití ve vlhkých místnostech – neškodí mu ani delší kontakt s vodou.

Bambusový sprchový stojan je vhodný pro kosmetiku, čisticí a mycí prostředky. Praktické police umožňují pohodlné skladování – jsou zakončeny kovovými lištami, které zabraňují sklouznutí jejich obsahu z nich. Nabízíme také černou sprchovou polici, kus nábytku, který je stylovým doplňkem koupelen uspořádaných v loftovém stylu.

Praktické modely z naší nabídky lze použít jako zapuštěné police. Koupelna s nevyužitými kouty tak získá další úložný prostor. Nabízíme vysoké regály-sloupky ze dřeva a kovu a také závěsné police. Jsou skvělým místem nejen pro kosmetiku, ale také pro ručníky, fény a další pečující doplňky.

Aby naše nabídka zaujala i zákazníky, dávající přednost nestandardním řešením koupelnových úložných prostor, doplnili jsme ji o tak pozoruhodný nábytek, jako je například * žebříková police *, která zaujme jedinečným zpracováním, důmyslnou formou, a také praktičností. Žebříková police skvěle poslouží při sušení mokrých ručníků a ukládání suchých. K dostání je také model se širšími policemi, jako stvořenými pro kosmetické doplňky, nebo ku příkladu pro zajímavé osvětlení či jiné dekorační prvky.

Seznamte se s naší nabídkou. Naše koupelnové police a police lákají jak stylovým designem, tak i atraktivní cenou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!