Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.at layouts.bn Bulharský Chorvatský layouts.me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština srbština Slovenská layouts.si Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Police a koupelnový nábytek

Úložný prostor v koupelně nesmí uspávat! Připravili jsme nabídku pro Vás, v níž oceníte spojení dobrého vkusu a funkčnosti. Nabízíme * koupelnové police * a další unikátní bambusový koupelnový nábytek. Vše bylo vytvořeno s ohledem na náročné uživatele, a proto vyniká jak svým jedinečným designem, tak praktičností.

Naše rozsáhlá nabídka vám jistě pomůže zařídit si koupelnu tak, aby se stala pohodlným a funkčním prostorem. Kromě toho jsme se ujistili, že náš sortiment zahrnuje * koupelnový regál * a police, které vás mohou překvapit svým pozoruhodným zpracováním.

  • Kovové koupelnové police aneb jak dobře zařídit prostor koupelny *

  • Koupelnové police * jsou nezbytným vybavením každé koupelny. Díky nim máte při koupání kosmetiku vždy na dosah ruky. Nabízíme modely vyrobené z mimořádného bambusového dřeva, díky jemuž se skvěle hodí i pro použití ve vlhkých místnostech – neškodí mu ani delší kontakt s vodou.

Bambusový sprchový stojan je vhodný pro kosmetiku, čisticí a mycí prostředky. Praktické police umožňují pohodlné skladování – jsou zakončeny kovovými lištami, které zabraňují sklouznutí jejich obsahu z nich. Nabízíme také černou sprchovou polici, kus nábytku, který je stylovým doplňkem koupelen uspořádaných v loftovém stylu.

Praktické modely z naší nabídky lze použít jako zapuštěné police. Koupelna s nevyužitými kouty tak získá další úložný prostor. Nabízíme vysoké regály-sloupky ze dřeva a kovu a také závěsné police. Jsou skvělým místem nejen pro kosmetiku, ale také pro ručníky, fény a další pečující doplňky.

Aby naše nabídka zaujala i zákazníky, dávající přednost nestandardním řešením koupelnových úložných prostor, doplnili jsme ji o tak pozoruhodný nábytek, jako je například * žebříková police *, která zaujme jedinečným zpracováním, důmyslnou formou, a také praktičností. Žebříková police skvěle poslouží při sušení mokrých ručníků a ukládání suchých. K dostání je také model se širšími policemi, jako stvořenými pro kosmetické doplňky, nebo ku příkladu pro zajímavé osvětlení či jiné dekorační prvky.

Seznamte se s naší nabídkou. Naše koupelnové police a police lákají jak stylovým designem, tak i atraktivní cenou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!