Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Stojany, držáky na toaletní papír

Koupelna je místnost, jejímž prvořadým účelem je funkčnost — ani estetiku však nesmíme opomínat. Se správným příslušenstvím na Vás koupelna bude mít blahodárný vliv, kdykoli do ní vejdete. I když v koupelně se převážně nachází větší vybavení, jako je vana či sprchový kout, záchodová mísa, pračka a umyvadlo, měli bychom mít na paměti také koupelnové příslušenství, které i přes své malé rozměry výrazně ovlivňuje celé uspořádání.
Aktuálně dostupné držáky na toaletní papír jsou nejen velmi pevné, ale také stylové. Navíc si podle vlastních preferencí můžete vybrat buď nástěnný držák, nebo soupravu toaletní štětky a držáku na toaletního papíru.

  • Držák na toaletní papír *

Držáky na toaletní papír v naší nabídce se připevňují na zeď, nemusíte ale vrtat otvory, používat hmoždinky nebo šrouby a narušovat tak obklady. Držáky na toaletní papír připevňujeme pouze silnou lepicí páskou, odolnou proti vlhkosti a vodní páře a zároveň dostatečně univerzální, aby dokonale přilnula k jakémukoli povrchu. Díky tomu můžeme umístit věšáky na jakékoli místo a v jakékoli výšce, přizpůsobené Vašim individuálním potřebám.
Prodáváme tři druhy držáků na toaletní papír, první z nichž je nejjednodušší věšák na toaletní papír, vybavený pouze krátkou lištou na zavěšení role. Druhý je držák na toaletní papír s klapkou, chránící papír před potřísněním a vlhkostí. Třetím typem jsou držáky na toaletní papír s poličkou, na níž si můžeme například odložit telefon, brýle nebo jiné drobnosti. Toto řešení je zejména vhodné pro malé koupelny.
Všechny výše uvedené držáky jsou dostupné v několika verzích. K mání jsou mimo jiné černé, chromové, zlaté či bambusové. V naší rozsáhlé nabídce si dozajista vyberete vhodnou a stylovou alternativu do své koupelny.
Kromě samotných držáků máme v nabídce také minimalistický zásobník, sloužící jako elegantní uskladnění náhradních rolí.

  • Stojan na toaletní papír a toaletní štětku – řešení 2 v 1 *

Řešení „dva v jednom“ nejsou vždy dobrá, ale je-li řeč o toaletní štětce spolu s držákem papíru v jednom, nemůže být pochyb. Tento výrobek umožňuje uložit roli toaletního papíru a štětku na čištění toaletní mísy na jednom místě. Hlavní výhodou je montáž na stěnu — ať už za pomocí vrtání nebo přilepení. Anebo může být také umístěn na vybrané místo a volně posouván, například při úklidu.
Stojany na toaletní papír a štětku jsou dodávány v různých variantách. V naší nabídce naleznete kovové stojany v černé a bílé barvě, bambusové stojany a stojany z kombinovaných materiálů — nerez a bambus. Bambus je odolný vůči vlhkosti a vysokým teplotám, takže se bude skvěle hodit mezi koupelnové doplňky. Nádoba na štětku je navíc vyložena plastem pro dosažení ještě vyšší kvality.
Široký výběr vám umožní sladit stojany do každé koupelny bez ohledu na styl, ve kterém jsou uspořádány. Navíc jsou také dobře vyvážené a stabilní, takže při standardním používání nehrozí jejich převrácení. Základna stojanu — v závislosti na modelu — je kulatá, čtvercová nebo obdélníková, má protiskluzové prvky, přičemž celý koupelnový stojan na toaletní papír a štětku je vysoký cca 80 cm.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!