Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Vanové zástěny, vanové sklo

Odvěké dilema vany nebo sprchy bylo právě vyřešeno! Představujeme * vanovou obrazovku * jako prvek koupelnových doplňků. Díky této struktuře získáte prostor vhodný jak pro koupel, tak pro osvěžující opláchnutí vodou. * Vana * je nápad na rychlou a efektivní metamorfózu koupelny. Funguje to zvláště dobře tam, kde má místnost omezený prostor.

  • Vana * je k dispozici v různých velikostech a povrchových úpravách. Můžete si vybrat klasické sklo s minimalistickým charakterem. Díky své průhlednosti nezatěžují koupelnu, ale působí prostorným dojmem. Druhou možností je moderní * vana * s černými profily. Díky nim vypadá vkusně v interiérech s průmyslovým vzhledem.

  • Sprchová zástěna – výhody *

  • Vana * má mnoho výhod. Nejprve vybaví vaši koupelnu 2v1 – vanu a sprchu – podle okolností, času a ochoty. Navíc * sprchové zástěny *:

- chrání interiér místnosti před postříkáním,
- zlepšit vzhled koupelny,
- mít univerzální montážní systém na jedné nebo druhé straně vany,
- jsou vyrobeny z tvrzeného skla, což výrazně zvyšuje jejich odolnost vůči vysokým teplotám a vlhkosti,
- * vana * snadno se udržuje v čistotě.

Sprchové zástěny vám umožní levně proměnit vaši koupelnu. Díky použitým profilům se stávají velmi stabilními. Pro ještě větší funkčnost jsou některé modely vybaveny pohyblivými částmi. Podívejte se na naše * skládací vanové zástěny *.

  • Náš sortiment sprchových zástěn *

V naší nabídce najdete jak jednoduché zasklení, tak * vanové zástěny * pohyblivé s možností rozložení. Díky dostupnosti různých stylů a velikostí můžete snadno přiřadit konkrétní prvek k charakteru vašeho interiéru. Zveme vás na pohodlné online nakupování s doručením domů. Zaručujeme rychlou a bezpečnou přepravu zakoupených produktů.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!