Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Montáž
Na podlaze (6)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Čtvercové sprchové vaničky

Koupelna je místem pro relaxaci. Proto je její praktické vybavení stejně důležité jako estetický design. Čtvercová sprchová vanička z naší nabídky jistě upoutá pozornost, ale splní i vaše očekávání v oblasti pohodlí.

Nabízíme čtvercové sprchové vaničky, které se vyznačují tvarem, moderním zpracováním a elegantním stylem. Jsou navrženy pro maximální funkčnost.

Naše nabídka zahrnuje:

- čtvercové sprchové vaničky 80×80
- čtvercové sprchové vaničky 90×90.

Tvar a rozměry těchto modelů jsou navrženy podle specifik každého prostoru. Hodí se do menších i větších koupelen.

Čtvercové akrylátové a minerálně-akrylátové sprchové vaničky – kombinace dobrého vkusu a prvotřídní kvality.

Naše nabídka čtvercových sprchových vaniček má různé rozměry a je vyrobena ze zajímavých materiálů. Můžete si tak vybrat nejen podle velikosti vaší koupelny. Sprchovou kabinu 90×90 a její menší verzi si můžete vybrat podle vizuálního pojetí prostoru.

Čtvercové akrylátové sprchové vaničky se hodí téměř do každé koupelny. Zaměřili jsme se na sytě bílé barevné provedení, které podtrhne elegantní koupelnový dekor. Jejich povrch se snadno čistí a je příjemný na dotek.

Čtvercové sprchové vaničky 90×90 a model 80×80 mohou být vyrobeny také z minerálního akrylátu. Skvěle se hodí do koupelen zařízených v industriálním stylu s mírně drsným nádechem. Minerální akrylát má jedinečný vzhled – jeho povrch připomíná přírodní kámen. Sprchové vaničky z tohoto materiálu jsou odolné a jejich design je nadčasový.
Naše nabídka je ideální pro všechny, kteří mají smysl pro detail. Nabízíme sprchové vaničky z vysoce kvalitních surovin, které naši zákazníci oceňují.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!