Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Osvětlení

K vybavení koupelny patří takové prvky jako umyvadlo, sprchový kout, vana a v neposlední řadě také osvětlení. Okno v bytových koupelnách nalezneme jen zřídka, i když v novostavbách ho někteří vyžadují. Nehledě na to, dostatečné osvětlení zrcadla je nutné ať už jde o zajištění důkladné péče o pleť, pohodlného líčení či česání anebo také stylizaci vousů.
Osvědčeným a doporučeným řešením je nástěnné svítidlo do koupelny. Zabere relativně málo místa, ale dává přesně tolik světla, kolik je pro všechny tyto činnosti potřeba. Navíc vypadá velmi dobře v různých interiérech.

Nástěnná svítidla do koupelen, která nabízíme, jsou podlouhlá, stylová a minimalistická, ale zároveň efektní. Ty nejmenší začínají od šířky 40 centimetrů, takže se úspěšně vejdou i do místnosti s omezeným prostorem. Nástěnné LED svítidlo je velmi univerzální a bude fungovat jak nad kulatým zrcadlem, tak i nad čtvercovým a obdélníkovým.
Máme také svítidla o šířce 50, 60 a 70 centimetrů a ještě větší. Pokud má někdo velký prostor, má dvě umyvadla a dvě zrcadla, pak si může pořídit dvě samostatná nástěnná svítidla nebo zvolit jedno, široké 100 nebo 106 centimetrů, které zajistí dokonalé osvětlení.
Vybrané modely navíc disponují také nastavitelným ramenem, které vám umožní s ním manévrovat i v rozsahu 90 stupňů. Díky tomu jste schopni nastavit úhel světla individuálně podle Vašich potřeb.

  • Koupelnová nástěnná svítidla: černá, bílá, chrom *

V nabídce našeho obchodu jsou nástěnná svítidla nejen různých šířek, ale také v různých stylech a dostupná v několika barevných variantách. Navrhujeme proto koupelnové svítidla černá, bílá a chromová, díky čemuž se každý může rozhodnout pro verzi, která bude nejlépe ladit s celým zařízením koupelny.
Při výběru odstínu doporučujeme další prvky výbavy, jako je umyvadlová baterie, dávkovač mýdla, držák na ručník, držák na toaletní papír nebo tlačítko na WC. Poté vytvoříme harmonický celek, který zvýší estetickou hodnotu celé místnosti. Například černé nástěnné svítidlo bude ideální spolu s klasicky krásnými černými prvky.
Vybrat si můžete i nástěnná koupelnová svítidla zaoblená a hranatá, na rovném i profilovaném rameni, minimalistická, ale i působivá. Rozmanitost modelů jim umožňuje zapadnout do mnoha interiérů.

  • Koupelnové zrcadlové svítídlo – LED se vyplatí *

Koupelnová zrcadlová lampa v koupelně musí být nejen estetická a pevná, ale také s dlouhou životností. LED osvětlení je zdaleka nejlepší, nejekonomičtější a nejvhodnější varianta. Zaprvé, spotřebuje mnohem méně elektřiny než klasické žárovky, což se promítá do nižších účtů. Navíc není problém takové nástěnné svítidlo opakovaně zapínat a vypínat. Můžeme to udělat i tu a tam, beze strachu z vyhoření nebo zničení.
LED lampy navíc poskytují lepší ostrost, kontrast a zlepšují celkovou viditelnost, což je velmi užitečné v případě osvětlení zrcadel, kdy musíme mnohokrát provádět přesné činnosti. Nabízíme nástěnná svítidla různého výkonu, např. 4 W, 8 W, 12 W nebo 18 W, takže si každý může vybrat to, které nejlépe splní jeho očekávání.
Koupelnová nástěnná svítidla skvěle poslouží i na jiných místech – nad pracovním stolem, obrazem, toaletním stolkem, vitrínou, v obývacím pokoji nebo kanceláři. Stačí, že budou ladit s celkovým designem interiéru. Nástěnná svítidla včetně nástěnných svítidel nad koupelnové zrcadlo jsou velmi praktická a skvěle poslouží jako doplňkový, směrový zdroj světla, jehož úkolem je rozzářit ne celou místnost, ale pouze vybranou zónu.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!