Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Způsob montáže
Nad pracovní deskou (277)
Barva
Sněhurka (97)
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Umyvadla na desku

Výběru umyvadla se vyplatí věnovat velkou pozornost už jen proto, jelikož jde o jeden z nejčastěji používaných prvků vybavení koupelny. Pohodlné používání musí tedy být na prvním místě. Nenápadné umyvadlo může být i esteticky důležitým prvkem designu, a dokonce i jedinečnou dekorací interiéru. Vše záleží na tom, které umyvadlo si vyberete. Nabídka Rea zahrnuje mimo jiné mimořádně elegantní umyvadla na desku, jež se stávají stále častější volbou do stylových místností. Je to dokonalá kombinace funkčnosti a stylu, která může ozdobit i vaši koupelnu!

Umyvadlo na desku – ideální pro designovou koupelnu

Umyvadla na desku jsou v posledních letech skutečným hitem interiérového designu. Důvodů je hned několik. V první řadě jsou sama o sobě nesmírně dekorativní a mnohem výraznější než umyvadla zapuštěná. Obrovské množství vzorů, barev a tvarů Vám umožňuje vybrat opravdu originální a zajímavé řešení. Existují umyvadla na pracovní desku, která se liší:

-tvarem — například kulatá ve tvaru misky, obdélníková, čtvercová či dokonce nepravidelná;
-barvou — jako například klasická bílá, ale dostupné jsou i jiné barvy včetně černé nebo zlaté;
-materiálem — jako například keramika, kámen nebo jeho imitace a dokonce i sklo;
-velikostí — jak velikost mísy, tak i masivnost samotné konstrukce;
-stylem — dostupné jdou prvky ve stylech industrial, glamour, minimal, retro a mnoha dalších stylech.

Za druhé, umyvadlo na desku svým tvarem umožňuje podtrhnout krásu pečlivě vybrané desky. Navíc je vhodné ke každodennímu použití.

Umyvadla na desku Rea – naše nabídka

Sortiment značky Rea zahrnuje mimořádně rozmanité prvky vyznačující se precizním zpracováním a senzačním stylem. Nabízíme velká i malá, hluboká i mělká umyvadla na desku, s oválnými i geometrickými tvary. Pokud vám záleží jak na estetice, tak na odolnosti, umyvadlo na desku Rea bude skvělou volbou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!