Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Vana se sprchovou zástěnou

Majitelé malých koupelen jsou často nuceni rozhodovat se, zda instalovat vanu nebo sprchový kout. Obě řešení mají své výhody, takže výběr není snadný. Kromě toho mohou být obtížné individuální preference členů domácnosti, kde někteří dávají přednost rychlé sprchování, zatímco jiní milují blažený odpočinek ve vaně. V tomto případě může být * vana se sprchovou zástěnou * kompromisem – funkční varianta, která spojuje potěšení s užitečným.

  • Vana se zástěnou – řešení pro nerozhodnuté *

Nemusíte mít dvě koupelny, abyste si ráno užili energizující sprchu a po náročném dni relaxační koupel. * Vana s vanovou zástěnou * vyřeší dilemata uspořádání koupelny do jednoho typu sociálního zařízení. Kromě toho vám nemusí vzniknout další náklady, protože zástěna může být připevněna k vaně, kterou již máte. Takový oddíl je tak univerzální, že se hodí pro většinu zařízení. Mezi výhody, které charakterizují * vanu se sprchovou zástěnou *, lze uvést:

- funkčnost,
- moderní design,
- kombinace vany a sprchy,
- snadná instalace, která nevyžaduje renovaci,
- široká škála povrchových úprav.

Pokud investujete do * vany *, nemusíte si vybrat mezi rychlou sprchou nebo vanou. Jediným tahem ruky můžete z vany udělat sprchový kout. Zeď také působí jako bariéra zabraňující stříkající vodě po celé místnosti. * Koupelna s vanovou obrazovkou * je také dobrou volbou v domácnostech, kde stejná místnost slouží jako toaleta. Zavřením obrazovky zajistíte soukromí při koupání a zároveň umožníte ostatním členům domácnosti používat koupelnu.

  • Vana se zástěnou – cena *

V naší nabídce najdete výrobky různých specifikací a stylů povrchové úpravy. Máme obrazovky s profily nebo sestávající z úplně průhledného skla. Liší se barvami, rozměry a způsobem použití. Můžete si koupit pouze stěnu nebo soupravu skládající se z * vany se sprchovou zástěnou *. Prodáváme mnoho modelů van, od klasických po obdélníkové, volně stojící a retro. Zveme vás ke koupi, garantujeme nízké ceny a profesionální poradenství.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!