Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Zrcadla

Toaleta, vana nebo sprchový kout, umyvadlo a pračka – to je povinné vybavení každé koupelny, jež musí být maximálně funkční a zároveň pohodlná. Bylo by si však těžké představit tuto místnost bez alespoň malého zrcadélka. Koupelnové zrcadlo umožňuje provádět každodenní pečující kúry; aplikovat líčení, zkrotit účes či důkladně se oholit.
A to není vše, protože koupelnové zrcadlo má nejen typicky užitnou, ale také estetickou roli. Rozhodně zvyšuje hodnotu celé místnosti, prosvětluje ji, dodává prostornost a opticky ji zvětšuje.
Před montáží zrcadla na stěnu byste měli pečlivě zvážit jeho umístění, přesněji řečeno výšku zrcadla. Základem je přizpůsobit ho členům domácnosti tak, aby na něj pohodlně viděli všichni bez ohledu na výšku.

  • Kulatá zrcadla a asymetrická zrcadla – moderní a módní uspořádání *

Nejoblíbenější jsou kulatá koupelnová zrcadla, kteráž navzdory své relativní prostorové úspornosti dělají velký dojem. Na výběr jsou zrcadla o různém průměru — od 50, přes 60, až do 70 cm v průměru. Koupelnová zrcadla k dostání mají černý nebo zlatý rám, proto je při nákupu důležité dbát toho, aby ladilo se svým okolím. Vybavení koupelny pak vytvoří ucelený prvky v této barvě objevily v koupelně a vytvořily tak celek. Je-li koupelna vybavena dvěma umyvadly, vyplatí se v rámci možností nad nimi pověsit i dvě kulatá zrcadla.
Zajímavé je i kulaté bezrámové zrcadlo, které lze snadno přizpůsobit jakékoli barvě kování a doplňků. Nevnucuje specifický styl, je velmi univerzální a zároveň jemný.
Navíc jsou velmi módní nejen kulatá zrcadla, ale také moderní koupelnová zrcadla, přesněji řečeno – s asymetrickým tvarem, například podobným diamantu nebo pětiúhelníku. Můžete si být jistí, že prvek, zavedený do Vaší koupelny, upoutá pozornost každého hosta.

  • Nástěnné zrcadlo na baru – do koupelny a další *

Kulatá zrcadla jsou k mání v různých velikostech, díky čemuž jsou ideální doplňkem každé koupelny, dokonce i do té s poměrně omezeným prostorem. Řešením, jež dodává celé místnosti originální a stylový charakter, je kulaté koupelnové zrcadlo na popruhu. Popruh je v tomto případě nejen rukojetí, ale také ozdobou. Některé modely mají místo popruhu ozdobnou šňůrku, díky které se skvěle hodí do interiérů zařízených například ve skandinávském stylu.
Koupelnová zrcadla mohou být využita i v jiných místnostech, jako je ložnice, obývací pokoj nebo chodba. Na tato místa se vyplatí zavěsit především modely se zlatým rámem, zrcátka na popruhu nebo ty s neobvyklým tvarem. Ozdobí interiér a zároveň dodají prostorový efekt.

  • Koupelnové zrcadlo – vždy správně osvětlené *

Každé koupelnové zrcadlo – kulaté, asymetrické nebo na popruhu – musí být řádně osvětleno. Nejlépe poslouží lampy namontované po obou stranách zrcadla a shora, díky kterým bude obličej rovnoměrně nasvícen a nebudou se vytvářet zbytečné stíny.
V závislosti na vašich preferencích a designu koupelny si můžete vybrat z teplého, žlutého nebo studeného, bílého světla. Vzhledem k poměrně častému používání koupelnového zrcadla se doporučují LED žárovky, které lze každou chvíli rozsvítit a zhasnout. Navíc jsou energeticky nenáročné a vůbec se nezahřívají.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!