Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filtrovat

Barva
Ukázat vše
Typ odtoku
Ukázat vše
Délka drenáže (cm)
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové žlaby

Sprcha bez sprchové vaničky vypadá velmi stylově a moderně a zároveň se pohodlně používá. Díky tomu je mnohem jednodušší nastupovat a vystupovat z kabiny, což může být důležité zejména pro osoby se sníženou pohyblivostí. A * lineární odtok * pomůže vytvořit takovou sprchu, která účinně zabrání zaplavení podlahy a zároveň se v ní diskrétně skryje. Tyto typy prvků se liší nejen rozměry, které jim umožňují přizpůsobit se téměř jakémukoli uspořádání, ale také Díky tomu mohou dokonale doplnit interiér místnosti a dodat jí eleganci h2. * Lineární sprchový odtok – praktická a stylová koupelna * Lineární * sprchový odtok * dokonale zapadá do minimalistických trendů patrných v mnoha moderních koupelnách. Může však také dokonale splynout s jakýmkoli stylem povrchové úpravy, což z něj činí extrémně univerzální. Vyhýbání se vaničce a použití lineárního odtoku ve sprše má také další výhody. Tyto zahrnují: – univerzální – lze jej použít téměř v každé koupelně, a to jak doma, tak v komunálních zařízeních nebo hotelech, – elegantní vzhled – srovnatelný s designovými interiéry, – funkčnost – snadné čištění sprchy a jejího okolí, stejně jako pohodlí každodenního použití, – rozmanitost – dostupnost různých typů povrchových úprav odtoku. Při výběru * lineárních odtoků * pro váš interiér stojí za to věnovat pozornost jejich nejdůležitějším parametrům, jako je kapacita (schopnost odvádět určité množství vody v daném čase) nebo hloubka instalace. Důležitá je také záruka – u produktů Rea je to 10 let! h2. * Rea lineární odtoky – styl a kvalita * Značka Rea nabízí * lineární odtoky *, které se snadno vejdou do vašeho interiéru. Liší se parametry, vzhledem a barvami, ale sdílejí vynikající kvalitu zpracování, která je rozhodující pro trvanlivost a funkčnost. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné nízký odtok, který lze instalovat i za nepříznivých podmínek, a také různé dokončovací verze, které vám umožňují zvolit odtok, který dokonale odpovídá ostatním prvkům uspořádání.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!