Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Barva
Ukázat vše
Typ odtoku
Ukázat vše
Délka drenáže (cm)
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové žlaby

Sprcha bez sprchové vaničky vypadá velmi stylově a moderně a zároveň se pohodlně používá. Díky tomu je mnohem jednodušší nastupovat a vystupovat z kabiny, což může být důležité zejména pro osoby se sníženou pohyblivostí. A * lineární odtok * pomůže vytvořit takovou sprchu, která účinně zabrání zaplavení podlahy a zároveň se v ní diskrétně skryje. Tyto typy prvků se liší nejen rozměry, které jim umožňují přizpůsobit se téměř jakémukoli uspořádání, ale také Díky tomu mohou dokonale doplnit interiér místnosti a dodat jí eleganci h2. * Lineární sprchový odtok – praktická a stylová koupelna * Lineární * sprchový odtok * dokonale zapadá do minimalistických trendů patrných v mnoha moderních koupelnách. Může však také dokonale splynout s jakýmkoli stylem povrchové úpravy, což z něj činí extrémně univerzální. Vyhýbání se vaničce a použití lineárního odtoku ve sprše má také další výhody. Tyto zahrnují: – univerzální – lze jej použít téměř v každé koupelně, a to jak doma, tak v komunálních zařízeních nebo hotelech, – elegantní vzhled – srovnatelný s designovými interiéry, – funkčnost – snadné čištění sprchy a jejího okolí, stejně jako pohodlí každodenního použití, – rozmanitost – dostupnost různých typů povrchových úprav odtoku. Při výběru * lineárních odtoků * pro váš interiér stojí za to věnovat pozornost jejich nejdůležitějším parametrům, jako je kapacita (schopnost odvádět určité množství vody v daném čase) nebo hloubka instalace. Důležitá je také záruka – u produktů Rea je to 10 let! h2. * Rea lineární odtoky – styl a kvalita * Značka Rea nabízí * lineární odtoky *, které se snadno vejdou do vašeho interiéru. Liší se parametry, vzhledem a barvami, ale sdílejí vynikající kvalitu zpracování, která je rozhodující pro trvanlivost a funkčnost. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné nízký odtok, který lze instalovat i za nepříznivých podmínek, a také různé dokončovací verze, které vám umožňují zvolit odtok, který dokonale odpovídá ostatním prvkům uspořádání.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!