Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Vlajka
recomended (9)
Výrobky v prodeji
Ukázat vše
Výrobce
Rea (9)
Záruka
Ukázat vše
Materiál
polypropylen (8)
Hloubka
z
    z do cm
Barva
Ukázat vše
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Splachovací tlačítka k podomítkovým nádržkám

V nových záchodech najdeme tradiční záchodové mísy se splachováním jen zřídka. Nahradily je moderní systémy pod omítku, což znamená, že celý hydraulický systém s regálem je ukrytý ve zdi. Jediným prvkem, který – kromě záchodové mísy – vyčnívá, je tlačítko splachování záchodu, které umožňuje správné spláchnutí vody po použití záchodu.
Tlačítko pro podomítkovou nádrž je samostatný prvek, který lze kdykoli vyměnit v případě takové potřeby. Výměna nijak nezasahuje do konstrukce rámu. Díky minimalismu a malým rozměrům vše zabere jen málo místa a skvěle se hodí do koupelen s velmi omezenou plochou nebo také do koupelen nestandardních, například se šikmým stropem. Splachovací tlačítko může být univerzální, ale vždy si v manuálu ověřte požadavky výrobce ohledně parametrů stojanu a dalších prvků systému, aby vše do sebe zapadalo.

  • Tlačítko splachování toalety – co o něm potřebujete vědět? *

Tlačítka pro záchodové rámy jsou v různých variantách. V minulosti převládaly jednofunkční modely vybavené pouze jedním tlačítkem, které pouštělo stejné množství vody, pohybující se v průměru mezi 5 a 9 litry.
Tyto typy řešení však nejsou ekonomické ani ekologické, proto v naší prodejně nabízíme pouze dvoufunkční splachovací tlačítka – menší, která pustí většinou 3 litry vody, a větší, která pustí 6 litrů. Tlačítka jsou navržena tak, aby každý ihned poznal, k čemu slouží. Výrobce vždy uvádí tyto hodnoty v návodu k zařízení. Tam také poznamenává, že průměrná doba spláchnutí vynáší asi pět vteřin.
Tlačítka pro podomítkový systém, rozdělená na dvě části, znamenají, že spotřebujeme až o polovinu méně vody, což se promítá mimo jiné do nižších účtů a při zvyšujících se poplatcích je to nanejvýš žádoucí.

  • Jaké jsou barvy tlačítek u podomítkové splachovací nádrže – přehled *

Tlačítka pro splachovací nádržku pod omítku musí plnit především svůj základní, užitný úkol, ale nezapomínáme ani na estetiku. Přestože je tento prvek jen drobný, výrazně ovlivňuje uspořádání toalety. Stojí za to se ujistit, že dobře sedí.
V naší prodejně nabízíme splachovací tlačítka v obdélníkovém pouzdře o rozměrech 250 × 165 mm a v několika barevných variantách – chrom, zlatá a černá. Některé modely mají klíče v nejjednodušších geometrických tvarech, tj. podlouhlé, čtvercové nebo kulaté, a dají se oddělit nebo se navzájem dotýkat. Široký výběr umožňuje přizpůsobit tato zařízení charakteru koupelny, a to jak barvou, povrchovou úpravou (matná nebo lesklá), tak tvarem.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!