Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA-5

Filtrovat

Montáž
Na podlaze (1)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Obdélníkové sprchové vaničky

Přestože jsou vestavěné kabiny moderní, tradiční modely s obdélníkovými sprchovými vaničkami jsou stále vhodnější. Hodí se nejen tam, kde není možná instalace liniového odtoku, ale i do klasických funkčních koupelen. V současné době značka REA nabízí designové výrobky z různých materiálů v klasických i tmavých barvách. Příkladem je obdélníkový kamenný sprchový kout.

Minerální akrylát zaujme svým vzhledem, inovativním tvarem a dobrými technickými parametry. Komfort při koupání zaručují sprchové vaničky 80×100. Kámen sám o sobě je tvrdý a pevný, ale dobře akumuluje teplo.

Obdélníkové sprchové vaničky – internetový obchod REA

V naší nabídce najdete moderní i klasické obdélníkové sprchové vaničky. Instalují se například bez spárovacích hmot, což výrazně zvyšuje jejich estetický vzhled. Ať už si vyberete velký sprchový kout 100 × 120 nebo kompaktní rozměr, můžete si jej snadno navrhnout podle sebe výběrem individuálních doplňků, tj. skleněné stěny, závěsů, povrchových dveří nebo vestavných sprchových setů. Jsme si jisti, že v REA najdete přesně to, co potřebujete, a budete jedním ze šťastných majitelů elegantní a praktické koupelny.

Nabízíme tradiční obdélníkové akrylátové sprchové vaničky, které se snadno čistí, jsou levné a odolné. K dostání v bílé nebo černé barvě. Alternativou jsou také kamenné obdélníkové sprchové vaničky, které jsou stále oblíbenější a dokonale kombinují industriální, moderní a minimalistické trendy.

Hledáte ten nejlepší nábytek do své koupelny? Vyberte si sprchovou vaničku REA 80×100 nebo jiný rozměr a užijte si interiér, o kterém jste snili!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!