Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filtrovat

Způsob otevírání
Posuvné (4)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
matné (4)
Velikost sprchového koutu
100 x 100 (9)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Nástěnné sprchové kouty

Při výběru vybavení koupelny je důležité zohlednit vlastní potřeby a technické možnosti koupelny. Je třeba dbát na to, aby bylo uspořádáno funkčně a zároveň lahodilo oku. Stěnové sprchové kouty v sobě spojují vysoké užitné a vizuální vlastnosti a jsou ideální volbou pro každou koupelnu. Jsou vhodné jak do malých místností, tak budou efektním doplňkem velkých rozměrů vaší koupelny.

Stěnové sprchové kouty – kombinace klasiky a moderny.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní koupelnové vybavení. Jako výrobní společnost dbáme na to, aby každý projekt byl navržen v souladu se současnými trendy a obsahoval řešení umožňující komfort při používání. Přesně to nabízejí naše stěnové sprchové kouty, které se vyznačují nejvyšší výrobní kvalitou a stylovým designem.

Sprchový kout na stěnu je univerzální volbou pro každou koupelnu. Boční strany sprchového koutu jsou připevněny přímo ke stěně, což v případě omezeného prostoru umožňuje mnoho designových možností. Sprchové kouty na stěnu jsou k dispozici jak v geometrickém provedení, tak v oblých tvarech. Můžete se rozhodnout pro verzi, která je připevněna přímo k podlaze, nebo zvolit stěnové sprchové kabiny se sprchovou vaničkou. Navzdory jednoduchému designu se tyto sprchové kabiny vyznačují vkusným provedením, díky němuž se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Sprchové kouty s vaničkou na stěnu – luxusní výrobky za přijatelné ceny.

Jako výrobní společnost můžeme zaručit, že každý výrobek splňuje nejvyšší standardy kvality. Nabízíme 3stěnné sprchové kouty, které splní vaše očekávání z hlediska funkčnosti a estetiky. Naše stěnové sprchové kouty:

- jsou vyrobeny z bezpečného tvrzeného skla,
- obsahují inovativní řešení, díky nimž jsou dveře těsné a snadno se otevírají,
- dodávají se v různých velikostech a provedeních.

V nabídce najdete stěnové sprchové kouty 80×80 i další rozměry. Vybírat můžete z různých typů konstrukcí a barev profilů. Zveme vás k prohlídce celé kolekce nástěnných sprchových koutů REA.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!