Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Způsob otevírání
Naklápěcí (4)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
matné (4)
Velikost sprchového koutu
100 x 100 (10)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Nástěnné sprchové kouty

Při výběru vybavení koupelny je důležité zohlednit vlastní potřeby a technické možnosti koupelny. Je třeba dbát na to, aby bylo uspořádáno funkčně a zároveň lahodilo oku. Stěnové sprchové kouty v sobě spojují vysoké užitné a vizuální vlastnosti a jsou ideální volbou pro každou koupelnu. Jsou vhodné jak do malých místností, tak budou efektním doplňkem velkých rozměrů vaší koupelny.

Stěnové sprchové kouty – kombinace klasiky a moderny.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní koupelnové vybavení. Jako výrobní společnost dbáme na to, aby každý projekt byl navržen v souladu se současnými trendy a obsahoval řešení umožňující komfort při používání. Přesně to nabízejí naše stěnové sprchové kouty, které se vyznačují nejvyšší výrobní kvalitou a stylovým designem.

Sprchový kout na stěnu je univerzální volbou pro každou koupelnu. Boční strany sprchového koutu jsou připevněny přímo ke stěně, což v případě omezeného prostoru umožňuje mnoho designových možností. Sprchové kouty na stěnu jsou k dispozici jak v geometrickém provedení, tak v oblých tvarech. Můžete se rozhodnout pro verzi, která je připevněna přímo k podlaze, nebo zvolit stěnové sprchové kabiny se sprchovou vaničkou. Navzdory jednoduchému designu se tyto sprchové kabiny vyznačují vkusným provedením, díky němuž se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Sprchové kouty s vaničkou na stěnu – luxusní výrobky za přijatelné ceny.

Jako výrobní společnost můžeme zaručit, že každý výrobek splňuje nejvyšší standardy kvality. Nabízíme 3stěnné sprchové kouty, které splní vaše očekávání z hlediska funkčnosti a estetiky. Naše stěnové sprchové kouty:

- jsou vyrobeny z bezpečného tvrzeného skla,
- obsahují inovativní řešení, díky nimž jsou dveře těsné a snadno se otevírají,
- dodávají se v různých velikostech a provedeních.

V nabídce najdete stěnové sprchové kouty 80×80 i další rozměry. Vybírat můžete z různých typů konstrukcí a barev profilů. Zveme vás k prohlídce celé kolekce nástěnných sprchových koutů REA.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!