Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (137)
Způsob otevírání
Posuvné (61)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
lesk (97)
Velikost sprchového koutu
90x90 (37)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové kouty

Obliba samostatných sprch stále roste. V našich koupelnách čím dál častěji samostatné sprchy nahrazují tradiční vanu, a umožňuje-li to metráž koupelny, uplatňují se i jako doplněk k ní. Díky tomuto řešení si můžeme kdykoli vychutnat rychlou a pohodlnou sprchu. Moderní sprchové kouty nabízejí kromě pohodlí a praktičnosti také vytříbený styl, dokonale zdůrazňující moderní design koupelny. Z našeho rozmanitého spektra výrobků si pro libovolný prostor snadno vyberete vhodný model — optimální nejen velikostí nebo tvarem, ale také vzhledem.

H2. Vhodný sprchový kout pro každý interiér

Výběr vhodné sprchové kabiny vzhledem k velikosti či tvaru místnosti není žádný problém. Nabídka Rea zahrnuje standardní i méně běžné tvary a velikosti. Které?

— V malých koupelnách bude sprchový kout 80×80 perfektní. Polokruhový tvar v tomto případě ušetří ještě více místa.

— O něco větší sprchový kout 90 × 90 poskytuje pohodlnější koupel a díky řešení využívajícím skládací stěny může být mimořádně funkční.

— Čím dál větší oblibě se těší obdélníkové modely, které vypadají skvěle v moderním uspořádání a zároveň poskytují více prostoru během sprchování. Toto řešení nabízí širokou škálu rozměrů, např. 80×90, 80×100 nebo dokonce 120×90 cm.

Mimořádnou oblibu si získávají také sprchy Walk-in, tedy bez sprchové vaničky s odtokem zapuštěným do podlahy. Jedná se o mimořádně estetické a praktické řešení. Navíc díky stěnám walk-in můžete prostor téměř libovolně tvarovat a vytvořit si tak svou vlastní vysněnou sprchu.

Sprchové kouty — nabídka Rea
Nabídka značky Rea zahrnuje řadu řešení přizpůsobených různým očekáváním a potřebám zákazníků. Každý z našich sprchových koutů je navržen s ohledem na maximální trvanlivost, funkčnost, a také atraktivní design, odpovídající moderním trendům. Budeme velice rádi, když se seznámíte s našimi návrhy!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!