Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština

Slevový kupón:REA2021

Filtrovat

Způsob otevírání
Posuvné (42)
Tloušťka skla
6 mm (79)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchového koutu
90x90 (32)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové kouty

V našich koupelnách se stále častěji používá samostatná sprcha – buď jako náhrada za tradiční vanu, nebo vedle ní, pokud to vnitřní prostor umožňuje. Toto řešení umožňuje rychlou a pohodlnou koupel kdykoli. Moderní sprchové kouty jsou nejen pohodlné a praktické, ale také velmi stylové. Díky tomu dokonale zapadají do moderního designu koupelny. Díky obrovské rozmanitosti modelů si můžete snadno vybrat ten správný pro jakýkoli prostor – optimální nejen z hlediska velikosti nebo tvaru, ale také vzhledu. H2. Vhodný sprchový kout pro každý interiér Bez ohledu na velikost a tvar místnosti by výběr správné kabiny neměl být problém. Nabídka Rea zahrnuje standardní i méně běžné tvary a velikosti. Které? – V malých koupelnách bude sprchový kout 80×80 perfektní. Polokruhový tvar v tomto případě ušetří ještě více místa. – O něco větší sprchový kout 90 × 90 poskytuje pohodlnější koupel a díky řešení využívajícím skládací stěny může být mimořádně funkční. – Stále častěji se vybírají obdélníkové modely, které vypadají skvěle v moderním uspořádání a zároveň poskytují více prostoru během sprchování. Toto řešení poskytuje širokou škálu rozměrů, např. 80×90, 80×100 nebo dokonce 120×90 cm. Mimořádně populární jsou také sprchy, tj. Bez sprchové vaničky a s odtokem zabudovaným v podlaze (např. Lineární). Jedná se o mimořádně estetické a praktické řešení. Navíc díky průchozím stěnám můžete téměř libovolně tvarovat prostor a vytvořit si vlastní sprchu snů. h2. Sprchové kouty – nabídka Rea Nabídka značky Rea zahrnuje řadu řešení přizpůsobených různým očekáváním a potřebám zákazníků. Každý z našich sprchových koutů je navržen s ohledem na maximální trvanlivost, pevnost a funkčnost a také atraktivní design v souladu s moderními trendy. Doporučujeme Vám seznámit se s našimi návrhy!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!