Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA-5

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (138)
Způsob otevírání
Posuvné (53)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
matné (99)
Velikost sprchového koutu
90x90 (33)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové kouty

Obliba samostatných sprch stále roste. V našich koupelnách čím dál častěji samostatné sprchy nahrazují tradiční vanu, a umožňuje-li to metráž koupelny, uplatňují se i jako doplněk k ní. Díky tomuto řešení si můžeme kdykoli vychutnat rychlou a pohodlnou sprchu. Moderní sprchové kouty nabízejí kromě pohodlí a praktičnosti také vytříbený styl, dokonale zdůrazňující moderní design koupelny. Z našeho rozmanitého spektra výrobků si pro libovolný prostor snadno vyberete vhodný model — optimální nejen velikostí nebo tvarem, ale také vzhledem.

H2. Vhodný sprchový kout pro každý interiér

Výběr vhodné sprchové kabiny vzhledem k velikosti či tvaru místnosti není žádný problém. Nabídka Rea zahrnuje standardní i méně běžné tvary a velikosti. Které?

— V malých koupelnách bude sprchový kout 80×80 perfektní. Polokruhový tvar v tomto případě ušetří ještě více místa.

— O něco větší sprchový kout 90 × 90 poskytuje pohodlnější koupel a díky řešení využívajícím skládací stěny může být mimořádně funkční.

— Čím dál větší oblibě se těší obdélníkové modely, které vypadají skvěle v moderním uspořádání a zároveň poskytují více prostoru během sprchování. Toto řešení nabízí širokou škálu rozměrů, např. 80×90, 80×100 nebo dokonce 120×90 cm.

Mimořádnou oblibu si získávají také sprchy Walk-in, tedy bez sprchové vaničky s odtokem zapuštěným do podlahy. Jedná se o mimořádně estetické a praktické řešení. Navíc díky stěnám walk-in můžete prostor téměř libovolně tvarovat a vytvořit si tak svou vlastní vysněnou sprchu.

Sprchové kouty — nabídka Rea
Nabídka značky Rea zahrnuje řadu řešení přizpůsobených různým očekáváním a potřebám zákazníků. Každý z našich sprchových koutů je navržen s ohledem na maximální trvanlivost, funkčnost, a také atraktivní design, odpovídající moderním trendům. Budeme velice rádi, když se seznámíte s našimi návrhy!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!