Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA-5

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (49)
Způsob otevírání
Posuvné (15)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
matné (27)
Velikost sprchového koutu
90x90 (27)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Čtvercové sprchové kouty

V mnoha domácnostech koupelny jsou pouze malé místnosti, vyžadující promyšlenou prostorové rozvržení. V takových případech nejlepší volbou bude čtvercový sprchový kout, který zabere mnohem méně místa než vana. O tomto řešení je přesvědčeno stále více zákazníků, poněvadž čas strávený pod sprchou může být stejně relaxační jako koupel ve vaně. V naší nabídce najdete moderní čtvercové sprchové kouty, díky kterým si zařídíte módní a funkční interiér.

Čtvercový sprchový kout s vaničkou: 80×80, 90×90 – univerzální volba do každé koupelny

Klasické čtvercové sprchové kouty se vyznačující jednoduchým pravidelným tvarem. Jedná se o nejběžnější a nejoblíbenější typ sprchového koutu ve většině domácnostech. Čtvercové sprchové kouty perfektně zapadnou do každé koupelny bez ohledu na její velikost a tvar.

V prodeji jsou k mání modely různých konfigurací, velikostí a stylů povrchové úpravy. Do malých prostorů 80×80 čtvercový sprchový kout dobře poslouží i v obtížně zaříditelné koupelně. Při montáži do rohu získáte další prostor pro další vybavení a jeho použití bude pohodlné. * Čtvercové sprchové kouty* kromě funkčnosti se vyznačují i ​​vysokou estetikou. Jejich elegantní vzhled bude ladit s moderním i klasickým aranžmá.

  • Čtvercové kabiny – rozsáhlý katalog produktů *

Jako výrobce se můžeme pochlubit rozsáhlým sortimentem, který neustále doplňujeme o nové návrhy. Při navrhování * čtvercových sprchových koutů * dbáme nejen na estetiku, ale také na funkčnost konstrukce. Můžete najít produkty, které odpovídají interiéru a vašim potřebám. Nabízíme * čtvercové nástěnné kóje *:

- vyrobeno z odolného tvrzeného skla,
- v různých typech konstrukcí,
- vhodné pro instalaci na podlahu nebo brouzdaliště,
- výklopné, posuvné a skládací otevírání,
- povrchová úprava hliníkovými nebo chromovými profily s možností výběru barvy.

Prodáváme * čtvercové sprchové kabiny 90×90 *, ale i v mnoha dalších, i nestandardních rozměrech. Každý model je vyroben s největší pečlivostí a zaujme svým jedinečným designem a propracovanými detaily. Díky nejvyšší kvalitě zpracování našich * hranatých kabin Rea * v kombinaci s elegantním a moderním designem jejich obliba rok od roku roste.

Podívejte se prosím na úplný katalog produktů.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!