Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (51)
Způsob otevírání
Posuvné (22)
Barva
Ukázat vše
Povrch baterie
lesk (28)
Velikost sprchového koutu
90x90 (29)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Čtvercové sprchové kouty

V mnoha domácnostech koupelny jsou pouze malé místnosti, vyžadující promyšlenou prostorové rozvržení. V takových případech nejlepší volbou bude čtvercový sprchový kout, který zabere mnohem méně místa než vana. O tomto řešení je přesvědčeno stále více zákazníků, poněvadž čas strávený pod sprchou může být stejně relaxační jako koupel ve vaně. V naší nabídce najdete moderní čtvercové sprchové kouty, díky kterým si zařídíte módní a funkční interiér.

Čtvercový sprchový kout s vaničkou: 80×80, 90×90 – univerzální volba do každé koupelny

Klasické čtvercové sprchové kouty se vyznačující jednoduchým pravidelným tvarem. Jedná se o nejběžnější a nejoblíbenější typ sprchového koutu ve většině domácnostech. Čtvercové sprchové kouty perfektně zapadnou do každé koupelny bez ohledu na její velikost a tvar.

V prodeji jsou k mání modely různých konfigurací, velikostí a stylů povrchové úpravy. Do malých prostorů 80×80 čtvercový sprchový kout dobře poslouží i v obtížně zaříditelné koupelně. Při montáži do rohu získáte další prostor pro další vybavení a jeho použití bude pohodlné. * Čtvercové sprchové kouty* kromě funkčnosti se vyznačují i ​​vysokou estetikou. Jejich elegantní vzhled bude ladit s moderním i klasickým aranžmá.

  • Čtvercové kabiny – rozsáhlý katalog produktů *

Jako výrobce se můžeme pochlubit rozsáhlým sortimentem, který neustále doplňujeme o nové návrhy. Při navrhování * čtvercových sprchových koutů * dbáme nejen na estetiku, ale také na funkčnost konstrukce. Můžete najít produkty, které odpovídají interiéru a vašim potřebám. Nabízíme * čtvercové nástěnné kóje *:

- vyrobeno z odolného tvrzeného skla,
- v různých typech konstrukcí,
- vhodné pro instalaci na podlahu nebo brouzdaliště,
- výklopné, posuvné a skládací otevírání,
- povrchová úprava hliníkovými nebo chromovými profily s možností výběru barvy.

Prodáváme * čtvercové sprchové kabiny 90×90 *, ale i v mnoha dalších, i nestandardních rozměrech. Každý model je vyroben s největší pečlivostí a zaujme svým jedinečným designem a propracovanými detaily. Díky nejvyšší kvalitě zpracování našich * hranatých kabin Rea * v kombinaci s elegantním a moderním designem jejich obliba rok od roku roste.

Podívejte se prosím na úplný katalog produktů.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!