Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Typ sprchového koutu
Roh (33)
Způsob otevírání
Posuvné (17)
Povrch baterie
lesk (32)
Velikost sprchového koutu
90x90 (14)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Zlaté sprchové kouty

Jste příznivci originálních interiérů? Pokud chcete vytvořit prostor, který bude krásný, módní a funkční, vyberte si sprchový kout ve zlaté barvě. Relaxace v takovém místě bude ještě příjemnější a každá každodenní sprcha se promění ve SPA sezení!

Každý sprchový kout ve zlaté barvě je k dispozici v několika velikostech a tvarech, takže se snadno přizpůsobíte svým preferencím.

Sprchové kouty ve zlaté barvě

Naše nabídka zahrnuje celou novou kolekci sprchových koutů ve zlatých odstínech, tvarech a velikostech. Nabízíme:

– vanové zástěny, které pomáhají omezit problém se stříkající vodou kolem
– sprchové stěny,
– geometrické sprchové kouty se zlatým kováním 80×80, 90×90, 80×100.

Naše sprchové kouty ve zlaté barvě lze instalovat s lineárním odtokem. Výrobky REA mají moderní tvar a funkčnost díky tvrzenému sklu Crystal Clear s laserovou povrchovou úpravou Easy Clean. Sprchové kouty ve zlaté barvě lze objednat v pravé nebo levé variantě a jejich montáž je snadná díky dodávaným profilům. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky – těsnění, úchyty a závěsy.

Sprchové skříně ve zlaté barvě jsou opatřeny laserovým nátěrem se 4 vrstvami vysoce kvalitního smaltu. Díky tomu jsou hliníkové prvky (profily, úchyty, panty) odolné proti matování, změně barvy a korozi.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!