Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský černohorský srbština layouts.be layouts.at

Filtrovat

Způsob otevírání
Naklápěcí (6)
Tloušťka skla
6 mm (11)
Velikost sprchového koutu
90x90 (3)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Zlaté sprchové kouty

Jste příznivci originálních interiérů? Pokud chcete vytvořit prostor, který bude krásný, módní a funkční, vyberte si sprchový kout ve zlaté barvě. Relaxace v takovém místě bude ještě příjemnější a každá každodenní sprcha se promění ve SPA sezení!

Každý sprchový kout ve zlaté barvě je k dispozici v několika velikostech a tvarech, takže se snadno přizpůsobíte svým preferencím.

Sprchové kouty ve zlaté barvě

Naše nabídka zahrnuje celou novou kolekci sprchových koutů ve zlatých odstínech, tvarech a velikostech. Nabízíme:

– vanové zástěny, které pomáhají omezit problém se stříkající vodou kolem
– sprchové stěny,
– geometrické sprchové kouty se zlatým kováním 80×80, 90×90, 80×100.

Naše sprchové kouty ve zlaté barvě lze instalovat s lineárním odtokem. Výrobky REA mají moderní tvar a funkčnost díky tvrzenému sklu Crystal Clear s laserovou povrchovou úpravou Easy Clean. Sprchové kouty ve zlaté barvě lze objednat v pravé nebo levé variantě a jejich montáž je snadná díky dodávaným profilům. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky – těsnění, úchyty a závěsy.

Sprchové skříně ve zlaté barvě jsou opatřeny laserovým nátěrem se 4 vrstvami vysoce kvalitního smaltu. Díky tomu jsou hliníkové prvky (profily, úchyty, panty) odolné proti matování, změně barvy a korozi.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!