Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Čistící prostředky na sprchové kouty

  • Mise: čistá koupelna, aneb čistící prostředky na sprchové kouty *

Koupelna je jedinou místností v našich domácnostech, ve které se prach kupí tak bleskurychlým tempem. Žádná jiná místnost, kuchyň nebo koupelna se nezašpiní tak rychle jako tam. To by nás ani nemělo překvapit, jde totiž o nejčastěji využívanou místnost v domě. Zatímco každý má svůj pokoj a svou zónu svobody, koupelna slouží všem členům domácnosti.

Ať už se jedná o koupací budoár nebo skromnou malou koupelnu, tato místnost vyžaduje zvláštní pozornost, pokud jde o úklidové záležitosti. Použití vhodně zvolených materiálů je důležitým prvkem v procesu zařizování koupelny, ale důležitý je také výběr správného vybavení. Nevyhneme se tak povinnosti uklízet, ale můžeme se ochránit před vytrvalým drhnutím. Sprchové kouty s hydrofobním nátěrem mohou být našimi spojenci v boji za čistší interiér.

  • Čistič pro sprchové kouty s povrchovou úpravou *

Vodní kámen, skvrny od vody nebo mýdla – zní to povědomě, že? Zdali je opravdu nutné každodenně provádět rituály pro udržení dokonalé čistoty ve sprchovém koutě? Rozhodně ne, pokud zvolíte správné čisticí prostředky. Jsou jimi bezesporu ty produkty, které nabízíme pro čištění sprchového koutu. Pro zajištění nejvyššího lesku se vyplatí sáhnout po čistícím prostředku na sprchové kouty. Právě tam se shromažďuje největší množství molekul vody, které, pokud zůstanou, mohou vést ke vzniku plísní. Čistící přípravky na sprchové kouty v naší nabídce dokážou odstranit všechny plísně a usazené bakterie ve vlhkých zákoutích. Horký vzduch naplňující koupelnu bezprostředně po koupeli přispívá k rozvoji plísní. Čistící přípravky uchrání před nepříjemným drhnutím.

Udržování náležité hygieny tohoto místa je jedna věc, atraktivní vzhled je druhou podmínkou. V současnosti dostupné sprchové kouty mají většinou inovativní nátěr, pro pouhé oko neviditelný. Jejich hlavní doménou je snižování usazování molekul vody na skleněném povlaku. Hydrofobní impregnace na sprchové kouty pomůže odstranit zbytkovou vodu, která stékáním po povrchu skla vytváří šmouhy a vodní skvrny. Čisticí prostředek na sprchové kouty s hydrofobním povlakem z naší nabídky je mimořádně účinný, a to díky obsaženým v něm polymerům, obnovujícím voděodolné vlastnosti povlaku koutu. Prostředek šetrně čistí bez poškrábání skleněného povrchu.

Čisticí prostředky zakoupené z naší nabídky jsou spojenci v boji za čisté sprchové kabiny. Po jeho použití může být koupání mnohem příjemnější. Užijte si nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!