Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Filtrovat

Tloušťka skla
6 mm (62)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchových dveří
100 (19)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové dveře

Sprchový prostor lze oddělit mnoha způsoby. Jedním z nich jsou sprchové dveře, které jsou alternativou k tradičním sprchovým koutům. Je to ideální řešení, když je sprchová vanička instalována do výklenku. Lze je však také použít v tandemu s lineárním odtokem zabudovaným do podlahy, což vytváří velmi pohodlné a moderně vypadající uspořádání. Použití vysoce kvalitních prvků a jejich správná montáž také zajišťují požadovanou těsnost a trvanlivost. H2. Různé sprchové dveře – vytvořte si vlastní uspořádání Sprchové dveře se dodávají v mnoha standardních velikostech (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) a někdy je lze také vyrobit přesná velikost. To jim umožňuje dokonale se přizpůsobit každé koupelně. Liší se také z hlediska jejich designu a použití. V závislosti na individuálních preferencích a podmínkách daného prostoru se můžete rozhodnout pro sprchové dveře: – posuvné, – naklápění, – skládací. Nabídka Rea zahrnuje mnoho variant těchto řešení, která umožňují maximální funkčnost a estetiku interiéru. Sprchové dveře mohou mít také různé povrchové úpravy (např. Profily, madla), které pomáhají vytvořit požadovaný styl uspořádání. V současné době mimo jiné černé povrchové úpravy, které krásně ladí s kováním ve stejné barvě, což dává moderní a elegantní efekt. H2. Sprchové dveře Rea – rozumná volba Při výběru řešení Rea si můžete být jisti, že se soustředíte na solidní zpracování a nejlepší styl. Naše sprchové panely jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího skla a jsou konstruovány s maximální péčí, která zaručuje jejich trvanlivost a spolehlivost, stejně jako u dokončovacích prvků. Moderní a rozmanitý design pomáhá najít prvky vhodné k aranžmá v jakémkoli stylu a inovativní řešení umožňují zvýšit jejich funkčnost. Nabízíme širokou škálu velikostí a typů sprchových dveří, které se přizpůsobí každému prostoru. Doporučujeme Vám seznámit se s nabídkou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!