Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Tloušťka skla
6 mm (63)
Dokončovací profily
Ukázat vše
Velikost sprchových dveří
100 (20)
Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové dveře

Sprchový prostor lze oddělit mnoha způsoby. Jedním z nich jsou sprchové dveře, které jsou alternativou k tradičním sprchovým koutům. Je to ideální řešení, když je sprchová vanička instalována do výklenku. Lze je však také použít v tandemu s lineárním odtokem zabudovaným do podlahy, což vytváří velmi pohodlné a moderně vypadající uspořádání. Použití vysoce kvalitních prvků a jejich správná montáž také zajišťují požadovanou těsnost a trvanlivost. H2. Různé sprchové dveře – vytvořte si vlastní uspořádání Sprchové dveře se dodávají v mnoha standardních velikostech (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) a někdy je lze také vyrobit přesná velikost. To jim umožňuje dokonale se přizpůsobit každé koupelně. Liší se také z hlediska jejich designu a použití. V závislosti na individuálních preferencích a podmínkách daného prostoru se můžete rozhodnout pro sprchové dveře: – posuvné, – naklápění, – skládací. Nabídka Rea zahrnuje mnoho variant těchto řešení, která umožňují maximální funkčnost a estetiku interiéru. Sprchové dveře mohou mít také různé povrchové úpravy (např. Profily, madla), které pomáhají vytvořit požadovaný styl uspořádání. V současné době mimo jiné černé povrchové úpravy, které krásně ladí s kováním ve stejné barvě, což dává moderní a elegantní efekt. H2. Sprchové dveře Rea – rozumná volba Při výběru řešení Rea si můžete být jisti, že se soustředíte na solidní zpracování a nejlepší styl. Naše sprchové panely jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího skla a jsou konstruovány s maximální péčí, která zaručuje jejich trvanlivost a spolehlivost, stejně jako u dokončovacích prvků. Moderní a rozmanitý design pomáhá najít prvky vhodné k aranžmá v jakémkoli stylu a inovativní řešení umožňují zvýšit jejich funkčnost. Nabízíme širokou škálu velikostí a typů sprchových dveří, které se přizpůsobí každému prostoru. Doporučujeme Vám seznámit se s nabídkou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!