Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Filtrovat

Směr řazení
abecedně AZ
  • abecedně AZ
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena

Tvoje volba:

Smazat vše

Sifony a výpusti

Jsou nezbytnou součástí každé sanitární a vodovodní instalace. Při nákupu * umyvadlového sifonu * dbejte na jeho způsob výroby a vzhled. Výrobek by měl být vysoce kvalitní. Hraje důležitou roli – odvádí použitou vodu z umyvadla, vany nebo sprchového koutu a zabraňuje tak vzniku kalů, usazenin a nepřímo i nepříjemného zápachu.

V naší nabídce najdete * umyvadlové výpusti* v mnoha provedeních. Doporučujeme sifony (zápachové uzávěrky) a výpusti typu click-clack, každou z nichž přidáváme do sady zdarma. Jednotlivé modely se liší designem, velikostí a povrchovou úpravou. Dostupné jsou jednoduché umyvadlové sifony nebo takové, které umožňují další připojení, například pro vypouštění vody z pračky. Představujeme funkční a dekorativní prvky – ty druhé doporučujeme pro instalaci na viditelná místa. Díky pečlivé povrchové úpravě a designovým zlatým nebo černým barvám se * umyvadlová výpusť* může stát uceleným prvkem vybavení koupelny.

  • Sifony pro umyvadla v naší nabídce *

Abychom splnili různá očekávání a zároveň požadavky instalatérů a bytových designérů, připravili jsme široký výběr sifonů. Díky nim bude umyvadlo spolehlivě fungovat a navíc získá dekorativní prvek. Nabízíme * zátku click-clack *, tedy sadu sestávající ze sifonu, zátky, matic a těsnění nezbytných pro montáž.

  • Zástrčka umyvadla click-clack se vyznačuje: *

- solidní zpracování s použitím mosazných prvků,

- 2letá záruka výrobce,

- chrom nebo černá povrchová úprava,

- k dispozici s nebo bez přepadového otvoru.

Díky použití vysoce kvalitních materiálů je každá * výpusť umyvadla * odolná vůči korozi a dalším degradačním procesům. Nezmatní se vlivem stříkající vody nebo jiných nečistot, stačí ji otřít, aby se leskla.

Chcete si koupit * dřezový sifon *? Prohlédněte si nabídku našeho obchodu a vyberte si produkt přímo s doručením domů. Zveme vás k pohodlnému nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!