Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Sprchové soupravy

Stimulující ranní sprcha nebo možná relaxační večerní sprcha? Při rozhodování o správné * sprchové sadě * si nemusíte vybírat. Řešení navržená společností Rea ohromují svou funkčností a univerzálností, proto se přizpůsobí vašim potřebám. Naši designéři však nezapomínají na estetiku, která je pro většinu uživatelů stejně důležitá. Proto v naší nabídce najdete * sprchové soupravy * odrážející nejnovější trendy v interiéru a představující nadčasový styl.

  • Perfektní sprchový set pro stylovou koupelnu *

Je to * sprchový set *, který je z velké části zodpovědný za vaše každodenní potěšení ze sprchování. Je to také docela výrazný prvek vybavení koupelny, takže v tomto případě by tato funkce měla jít ruku v ruce s estetikou. V dnešní době jsou instalována velmi různorodá kování, která pomáhají utvářet atmosféru a rezonanci interiéru. Nejpopulárnější dokončovací barvy jsou:

- chrom,
- zlato,
- Černá,
- měď,
- růžové zlato.

Sady se také liší tvarem, počtem a typem prvků. Mohou být neuvěřitelně moderní a retro inspirované. Kromě toho existují skryté a odkryté sprchové soupravy. Nejčastěji zvoleným typem je dnes * dešťová sprchová sada *, která umožňuje skutečně luxusní zážitek s každou sprchou. Dalším populárním řešením je termostat, který umožňuje přesnou regulaci teploty vody. Pro vany obvykle nejlépe funguje * sprchová sada s faucetem *.

  • Sprchové sady Rea – nejvyšší kvalita *

Nabídka Rea zahrnuje mnoho modelů sprchových sad a sprchových sad, mezi nimiž snadno najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Moderní design je kombinován s pokročilými technologiemi a nabízí každému uživateli mimořádně příjemný zážitek při každé koupeli. Naše * sprchové soupravy * se vyznačují také kvalitou – pečlivým zpracováním s použitím těch nejlepších materiálů. Výsledkem je, že jejich atraktivní vzhled, pevnost a funkčnost zůstávají po mnoho let nezměněny.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!