Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová zástěna REA BLER-1 80

ID: 3892
EAN: 5902557343393
SKU: REA-K7952
 • 5690,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Typ sprchového koutu: Walk-in
Velikost sprchového koutu: 80
Barva: Black
Povrch baterie: matné
Typ skla: Bezpečnostní tvrzené sklo
Tloušťka skla: 8 mm
Barva skla: Transparentní - průhledný
Tloušťka profilu: 17 mm
Šířka profilu: 32 mm
Profilový materiál: Hliník
Úprava profilů: 1190-1210 mm
Materiál rukojeti: Žádná rukojeť
Směr kabiny: Univerzální
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis

Moderní design s jemnými nádechy nevšedních tvarů jistě osvěží každý koupelnový interiér a navodí úžasnou atmosféru bez ohledu na to, zda se uspořádání interiéru nese ve znamení moderního, vintage či jiného stylu.

Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou vyvážeností v designu celého produktu. Další předností, jež potěší oko i toho nejnáročnějšího vkusu, jsou černé prvky vytvářející dobře vyvážený vzor. Nastavitelné, hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem.

Sprchová zástěna série * Bler * není pouhou potřebou při každodenní hygieně, je to také čas na chvílku relaxace, kterou si po dlouhém dni každý zasloužíte. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby výrobek nejen zajišťoval pohodlné použití svých primárních funkcí , ale stal se ozdobou Vaší koupelny a lahodil tak nikoli jen Vašemu tělu, ale i očím. Dovolte své koupelně stát se něčím víc než jen místem k osvěžení.

Pro dosažení maximálního pohodlí je naše stěna pokryta povlakem, využívající inovativní nanotechnologii Easy Clean, která pomůže udržet stěnu v dokonalé čistotě bez nutnosti používat čistící prostředky. Podlahová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením.

Černá barva je aplikována ve výrobním procesu a poté dvakrát vytvrzena při teplotě 600-800°C.

Zaručuje 100% životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Jedinečná metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

montážní návod
h3. CAD

Požádejte o produkt

manuály a soubory ke stažení

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!