Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Podomítková umyvadlová baterie REA VIVA - zlato + BOX

ID: 6088
EAN: 5902557357536
SKU: REA-B6251
 • 2783,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Typ baterie: umyvadlo, vana
Způsob montáže baterie: stěna
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramický
Výška baterie 9 mm
Rozsah hubice 20 mm
Průměr připojení: 1/2 palce
Záruka: 5 let
Výrobce: Rea
Popis

Představujeme Vám novou mimořádně designovou a velice moderní koupelnovou umyvadlovou baterii série Viva. Tato baterie se dokonale hodí do Vaší koupelny, kde vyplní prostor a přitom zachová krásný vzhled a estetiku interiéru. Baterie je určena k montáži pod omítku k volně stojícím umyvadlům nebo umyvadlům na desku. Speciální fáze výroby zaručuje vysokou odolnost a snadné čištění baterie velice. Balení kromě baterie obsahuje také podomítkový box, vyrobený z umělé hmoty a mosazných podomítkových prvků. Tento systém umožňuje bezproblémovou montáž, a díky vodováze, kterou je box vybaven, bude ještě rychlejší.

Dokonale navržená a neobyčejná baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi s úpravou v okázalém zlatém provedení. Lakování baterie bylo provedeno celkem ve třech vrstvách, díky čemuž je odolná vůči korozi a ztrátě barvy.

Montážní návod

Požádejte o produkt

product.attachment

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!