Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský černohorský srbština layouts.be layouts.at

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vybraným kritériím.

Pro děti

  • Koupelnové doplňky pro nejmenší *

V životě každého dítěte nastane okamžik, kdy se musí samo naučit používat toaletu. První cesty batolete na záchod jsou zábavnější než samotné plnění fyziologické potřeby, ale časem se tato situace normalizuje a dítě začíná používat toaletu bez pomoci dospělých. V počáteční fázi je to docela výkon jak pro nejmladšího člena rodiny, tak pro nás – rodiče. Se správnými koupelnovými doplňky si můžeme tyto lekce v poklidné atmosféře a pohodlí ještě více zjednodušit.
Vážení rodiče, naše prodejna nabízí produkty, které zlepší adaptační dobu vašeho dítěte z hlediska samostatného používání toalety. Dětské koupelnové doplňky mohou být naším spojencem při každodenních hygienických povinnostech, protože samostatnost batolete v koupelně není snadný úkol. Aby tato činnost negenerovala zbytečný stres na obou stranách, zvolme promyšlenou volbu.
Vyplatí se vsadit na doplňky, které jsou vyrobeny z bezpečných a odolných materiálů. Toto jsou koupelnové doplňky, které nabízíme určené pro nejmenší. Sezení na záchodovém prkénku nebo mytí rukou vašich dětí může být mnohem jednodušší, pokud investujeme do správného příslušenství. Dětské koupelnové doplňky z naší nabídky jsou vyráběny v živých barvách, které by měly dítě dodatečně povzbudit k jejich používání.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!