Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvatský layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francouzština layouts.el Španělština Holandský layouts.en-ie Litevština Lotyšský Němčina Polština layouts.pt Ruský Rumunština layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Italský

Zápustné umyvadlo Rea Adela

ID: 2936
EAN: 5902557335756
SKU: REA-U6653
 • 1126,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Způsob montáže: Pod pracovní deskou
Barva: Sněhurka
Hloubka pánve 135 mm
Materiál: Sanitární keramika
Výška nádrže 190 mm
Otvor pro baterii: Ne
Délka umyvadla 460 mm
Přepadový otvor: Ano
Šířka umyvadla 330 mm
Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis

Představujeme Vám moderní zápustné umyvadlo na desku série Rea Adela. Umyvadlo obdelníkového tvaru je vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Díky svým vlastnostem splní požadavky všech lidí, kteří požadují dokonalé vlastnosti a parametry dle svých představ. Jedná se o perfektní model pro zákazníka, hledajícího především funkční, ale hlavně jednoduché řešení. Umyvadlo je určeno k montáži pod desku, ale je možné ho kombinovat i se skřínkou.
Umyvadlo je vyrobeno v bílém provedení a díky speciální fázi výroby se snadno čistí a je velice odolné. Zvolená technika pro povrchovou úpravu tohoto umyvadla činí každé umyvadlo originální, jelikož každé je jiné. Má svůj jedinečný design a jedinečný vzor.
Balení obsahuje kovovou montážní sadu, díky které lze umyvadlo snadno a rychle namontovat. K vyříznutí nepotřebujete šablonu, stačí umyvadlo otočit a nakreslit jeho tvar na desku. Poté vyříznete, zmenšený otvor podle okrajů umyvadla. Nabízíme dokonale ladící baterie, sifony a zátky v mnoha módních barvách.

manuály a soubory ke stažení

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!