Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský černohorský srbština layouts.be layouts.at

:

Volně stojící vana REA FERRANO 170

ID: 644
 • 26839,00
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Typ vany: volné stání
Barva: Bílý
Materiál: akryl
Výška 72 mm
Délka: 1700 mm
Kapacita 266 litr
Zahrnuta: sifon + zástrčka několikanásobná
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis

Jedním slovem dokonalá volně stojící akrylátová vana Rea Ferrano. S ohledem na maximální pohodlí a příjemný odpočinek jsme vytvořili hlubokou vanu s konturovanými tvary. Vysoké a hladké stěny zajišťují komfort a pohodlí pro každodenní relaxaci.
Volně stojící vana je moderním akcentem každé koupelny. Poskytuje volnost, což vám umožní vytvořit krásné interiéry v jakémkoli dekoru. Moderní vana byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky kterým si můžete být jisti odolností, spolehlivostí a bezpečností po mnoho let. Vana je chráněna antistatickou vrstvou Anti-Wipe. Díky moderním výrobním technikám jsme vytvořili spolehlivou vanovou konstrukci, která zaručuje maximální komfort při každodenním koupání.
Vana obsahuje sifon a samotná vana je vybavena zátkou click-clack, která poskytuje plný komfort. Díky použití nejkvalitnějšího akrylátu vana dokonale absorbuje teplo tak, aby byla vždy teplá a příjemná.

Mirror Coat
Mirror Coat je poslední vrstvou, která obsahuje fluoropolymerová vlákna. Byly aplikovány antistatickou metodou, která zaručuje dokonale rovný povrch vany. Vrstva Mirror Coat je vysoce odolná, která dokonale chrání vanu před poškrábáním a poškozením. Další důležitou výhodou je odolnost proti zabarvení, díky povrchové úpravě se můžete těšit z bezvadného vzhledu produktu po mnoho let.

CAD

Požádejte o produkt

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!