Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Způsob montáže
Standing (5)
Barva
Ukázat vše
Otvor pro baterii
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Długość umywalki - zakres
Ukázat vše
Szerokość umywalki - zakres
Ukázat vše
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Umyvadla, volně stojící umyvadla

Koupelna je typ pokoje, který musí kombinovat pohodlí, funkčnost a atraktivní vzhled. V takovém interiéru jsou důležité detaily, jako je barva dlaždic, typ koupelnového vybavení a sanitární zařízení. pro pohodlí při používání místnosti Na trhu jsou k dispozici vestavěné nebo * volně stojící dřezy *, které jsou stále populárnější.

  • Volně stojící umyvadlo – pro moderní a klasický interiér *

Správně vybrané umyvadlo by mělo být pohodlné a odpovídat charakteru interiérového designu. Majitelé malých koupelen by měli věnovat zvláštní pozornost výběru sanitárních zařízení, aby neomezovali prostor příliš rozsáhlým zařízením. * Volně stojící umyvadla * jsou nejbezpečnější variantou, která se vyznačuje kompaktními rozměry a jedinečnou estetikou. Taková umyvadla budou fungovat prakticky v každé koupelně, a to jak v malých, tak ve velkých místnostech. * Volně stojící umyvadlo * je také nejlepší volbou, pokud máte samostatnou toaletu, kde omezený prostor umožňuje pouze instalaci záchodové mísy a malého umyvadla. Umyvadla dostupná v naší nabídce se vyznačují:

- jedinečný design,
- detailní dokončení detailů,
- různé vzory,
- vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů,
- snadná montáž,
- kompaktní velikost.

  • Koupelna s volně stojícím umyvadlem * vypadá velmi elegantně a moderně. Jediné, co musíte udělat, je vybrat ten správný kohoutek pro umyvadlo, aby místnost získala další dekorativní prvek.

Volně stojící umyvadlo – široký výběr modelů

V sortimentu naší prodejny najdete sociální zařízení s různými povrchovými úpravami. Nabízíme * volně stojící dřezy * s aerodynamickým tvarem, které jsou dole zúžené. Zajímavou variantou jsou také * volně stojící umyvadla * s jednoduchou geometrickou strukturou. Zveme vás, abyste se seznámili s celou nabídkou dostupné sanitární keramiky. Zaručujeme, že každý model je vyroben z odolných a snadno čistitelných materiálů. Díky tomu si můžete být jisti, že * koupelna s volně stojící umyvadlem * bude pohodlným místem s vysokými estetickými hodnotami.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!