Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Umyvadla, sifony

Jsou nezbytnou součástí každé sanitární a vodní instalace. Při koupi * umyvadlového sifonu * věnujte pozornost způsobu jeho výroby a vzhledu. Produkt by měl být vysoce kvalitní. Hraje důležitou roli – odvádí použitou vodu z umyvadla, vany nebo sprchy a zabraňuje tak tvorbě povlaků, sedimentů a nepřímo nepříjemných pachů. V naší nabídce najdete * umyvadlo * v mnoha verzích a je z čeho vybírat. Ke všem sadám doporučujeme zdarma sifony na lahve a odpadky typu click-clack. Jednotlivé modely se liší designem, velikostí a povrchovou úpravou. Existují * jednoduché * sifony pro umyvadla nebo ty, které umožňují další připojení, např. pro vypouštění vody z pračky. Představujeme funkční a dekorativní prvky – ty se doporučují pro instalaci na viditelných místech. Díky pečlivé povrchové úpravě a designovým zlatým nebo černým barvám se může * umyvadlo * stát koherentním prvkem uspořádání koupelny. h2. * Sifony pro umyvadla v naší nabídce * Abychom splnili různá očekávání a splnili požadavky instalatérů a návrhářů interiérů, připravili jsme široký výběr sifonů. Díky nim bude umyvadlo spolehlivě fungovat a navíc získá dekorativní prvek. Nabízíme * umyvadlo click-clack odpadu *, sadu skládající se ze sifonu, odpadu, matic a těsnění nezbytných pro montáž. h2. * Odpad z umyvadla Click-Clack se vyznačuje: * – solidní zpracování s použitím mosazných prvků, – dvouletá záruka výrobce, – chromovaný nebo černý povrch, – k dispozici s přepadovým otvorem nebo bez něj. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je každý * odpad z umyvadla * odolný vůči korozi a dalším procesům poškození. Neztrácí se vlivem stříkající vody nebo jiných nečistot, stačí jej otřít, aby byl čistý. Chcete si koupit * sifon pro umyvadlo *? Podívejte se na nabídku našeho obchodu a vyberte produkt přímo s doručením domů. Zveme vás na pohodlné nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!