Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Sprchová zástěna Rea Bler 70

ID: 3331
EAN: 5902557337507
SKU: REA-K7636
 • 3854,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Velikost sprchového koutu: 70
Barva: Black
Typ sprchového koutu: Walk-in
Směr kabiny: Univerzální
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis Moderní design s jemnými nádechy nevšedních tvarů jistě osvěží každý koupelnový interiér a navodí úžasnou atmosféru bez ohledu na to, zda se uspořádání interiéru nese ve znamení moderního, vintage či jiného stylu. Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou vyvážeností v designu celého produktu. Další výhodou, která potěší oko i toho nejnáročnějšího vkusu, jsou černé prvky vytvářející dobře vyvážený vzor. Nastavitelné, hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem. Sprchová zástěna série * Bler * není jen nutností pro každodenní hygienu, je to také čas na chvíli relaxace, kterou si po dlouhém dni zasloužíte. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby byl výrobek kromě prvotřídní funkčnosti také jedinečným prvkem ve vaší koupelně a lahodil nejen vašemu tělu, ale i vašim očím. Nechte svou koupelnu, aby se stala něčím víc než jen místem k osvěžení. Pro maximální pohodlí je naše stěna pokryta inovativní nano technologií Easy Clean. Tato technologie vám umožní udržet stěnu v dokonalé čistotě bez použití čisticích prostředků. Připojená soklová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením.
 • Černá barva je aplikována ve výrobním procesu a poté dvakrát vytvrzena při teplotě 600-800°C. *
  Zaručuje 100% životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Jedinečná metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

Montážní návod”: https: //umywalki.pl/lazienka-rea/instrukcje/rea_scianka_bler.pdf
h3. “* CAD *”: https: //umywalki.pl/lazienka-rea/cad/bler_scianka.zip

manuály a soubory ke stažení

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!