Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová zástěna REA BLER 110 + police a věšák EVO

ID: 5795
 • 8693,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Typ sprchového koutu: Walk-in
Velikost sprchového koutu: 110
Typ skla: Bezpečnostní tvrzené sklo
Tloušťka skla: 8 mm
Barva skla: Transparentní - průhledný
Tloušťka profilu: 17 mm
Šířka profilu: 32 mm
Profilový materiál: Hliník
Dokončovací profily: Černá
Úprava profilů: 1090-1110 mm
Materiál rukojeti: Žádná rukojeť
Směr kabiny: Univerzální
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis

Sprchová zástěna Bler

Moderní design s jemným nádechem geometrie jistě osvěží každý koupelnový dekor a navodí úžasnou atmosféru bez ohledu na to, zda se uspořádání interiéru nese ve znamení moderního, vintage či jiného stylu.

Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou vyvážeností v designu celého produktu. Další hodnotou, která potěší oko i toho nejnáročnějšího vkusu, jsou černé linie táhnoucí se podél zástěny a vytvářející dobře vyvážený vzor. Nastavitelné, hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem.

Sprchová stěna Bler není jen nutností pro každodenní hygienu, je to také čas na chvíli relaxace, kterou si po dlouhém dni zasloužíte. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby byl výrobek kromě prvotřídní funkčnosti také jedinečným prvkem ve vaší koupelně a lahodil nejen vašemu tělu, ale i vašim očím. Nechte svou koupelnu, aby se stala něčím víc než jen místem k osvěžení.

Pro maximální pohodlí je naše stěna pokryta inovativním nano povlakem Easy Clean, je to technologie, která vám umožní udržet stěnu v dokonalém pořádku s minimální námahou. Udržujte dokonalou čistotu bez použití silných čisticích prostředků. Připojená podlahová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením. Černá barva je aplikována ve výrobním procesu, následně dvakrát vytvrzena spolu s listem při 600-800°C. Zaručuje 100% životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Toto je jediná metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

Praktická police s držákem na ručníky Evo Black Mat

Sada se sprchovou stěnou Bler obsahuje praktickou polici s držákem na ručníky Evo. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku pokrytého matnou černou barvou odolnou proti poškození a poškrábání. Praktická polička vám umožní udržovat pořádek v koupelně a její moderní vzhled bude doplňkovým dekorativním prvkem vaší koupelny.

Před montáží by měla být police seříznuta na šířku sprchového skla, maximální délka police je 120 cm. Způsob montáže je maximálně intuitivní, stačí dotáhnout šrouby, které udrží polici v požadované výšce.

Vhodné sprchové sety, žlaby a další doplňky z oblasti koupelnových armatur naleznete v nabídce naší prodejny.

Montážní návod

CAD

Návod k poličce EVO

Požádejte o produkt

manuály a soubory ke stažení

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!