Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.ee layouts.hr layouts.lv layouts.nl

:

SPRCHOVÁ ZÁSTĚNA REA BLER 110 + POLICE A VĚŠÁK EVO

ID: 5795
 • 8990,00
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Typ sprchového koutu: Walk-in
Velikost sprchového koutu: 110
Výška: 1950 mm
Typ skla: Bezpečnostní tvrzené sklo
Tloušťka skla: 8 mm
Barva skla: Transparentní - průhledný
Tloušťka profilu: 17 mm
Šířka profilu: 32 mm
Profilový materiál: Hliník
Dokončovací profily: Černá
Úprava profilů: 1090-1110 mm
Materiál rukojeti: Žádná rukojeť
Směr kabiny: Univerzální
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rea
Popis

Moderní design s jemnými nádechy nevšedních tvarů jistě osvěží každý koupelnový interiér a navodí úžasnou atmosféru bez ohledu na to, zda se uspořádání interiéru nese ve znamení moderního, vintage či jiného stylu.

Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou vyvážeností v designu celého produktu. Další hodnotou, která potěší oko i toho nejnáročnějšího vkusu, jsou černé prvky vytvářející dobře vyvážený vzor. Nastavitelné, hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem.

Sprchová zástěna série * Bler * není jen nutností pro každodenní hygienu, je to také čas na chvíli relaxace, kterou si po dlouhém dni zasloužíte. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby byl výrobek kromě prvotřídní funkčnosti také jedinečným prvkem ve vaší koupelně a lahodil nejen vašemu tělu, ale i vašim očím. Nechte svou koupelnu, aby se stala něčím víc než jen místem k osvěžení.

Pro maximální pohodlí je naše stěna pokryta inovativním nano technologií Easy Clean. Tato technologie je technologie, která vám umožní udržet stěnu v dokonalé čistotě. Udržujte dokonalou čistotu bez použití čisticích prostředků. Připojená soklová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením.

 • Černá barva je aplikována ve výrobním procesu a poté dvakrát vytvrzena při teplotě 600-800°C. *
  Zaručuje 100% životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Jedinečnáý metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

Praktická police s držákem na ručníky Evo černá matná

Set se sprchovou stěnou Bler obsahuje praktickou polici s držákem na ručníky Evo. Je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku pokrytého matnou černou barvou odolnou proti poškození a poškrábání. Praktická polička vám umožní udržovat v koupelně pořádek a její moderní vzhled bude doplňkovým dekorativním prvkem vaší koupelny.

Před montáží by měla být police seříznuta na šířku sprchového skla, maximální délka police je 110 cm. Způsob montáže je maximálně intuitivní, stačí dotáhnout šrouby, které udrží polici v požadované výšce.

Montážní návod”: https: //umywalki.pl/lazienka-rea/instrukcje/rea_scianka_bler.pdf

“* CAD *”: https: //umywalki.pl/lazienka-rea/cad/bler_scianka.zip

“* Návod k poličce Evo *”: https: //drive.google.com/file/d/1-Wp5gvsXQe46nsKQO3PV6aET78hBIkLQ/view? Usp = sdílení

Požádejte o produkt

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!