Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová Vanička Rea Stone 90 x 90

ID: 5507
EAN: 5902557319954
SKU: REA-K9601
 • 6448,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Materiál: minerální kámen
Barva: černá
Výška sprchové vaničky: 3cm
Umístění odtoku: uprostřed
Včetně sifonu: Ano
Záruka: 5 let
Výrobce: Rea
Popis

Sprchové vaničky jsou dokonalé ve všech směrech. Krásná vnější struktura sprchové vaničky * dokonale imituje přírodní kámen *. Skvěle zapadne do moderního interiéru Vaší koupelny, podtrhne její krásu a udělá z každodenního používání nepopsatelnou radost.

je vyrobena z minerálního kamene s přírodní strukturou. Jde o materiál s dlouhou životností a tvrdostí, navíc je příjemně teplý na dotek.

Sprchové vaničky z tohoto materiálu jsou dokonale hladké, stabilní a lze je namontovat přímo na podlahu. Další výhodou jsou dokonale rovné hrany a úhly, což umožňuje jejich instalaci bez spárování.

Struktura vaničky vzhledem k dekoru přírodního kamene skvěle zapadne do moderních aranžmá, ale dobře poslouží i v klasických univerzálních interiérech.

Požádejte o produkt

product.attachment

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!