Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Barva mísy
Ukázat vše
Barva
Ukázat vše
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Soupravy toaletních mís s bidetem

Hygiena na toaletě se obvykle omezuje na použití toaletního papíru a mytí rukou. Na trhu však existují zařízení, díky nimž bude používání toaletního sedadla nejen pohodlnější, ale také bezpečnější pro vaše zdraví. Jedná se o * WC s bidetem * – inovativní řešení, které bude fungovat i v malých koupelnách.

  • Jak funguje toaletní sedátko s bidetem? *

Bidet není na trhu novinkou a v mnoha zemích je standardní výbavou každé koupelny. Používá se k udržení hygieny intimních míst po použití toalety, což má zabránit nepříjemným onemocněním. Inovace je však kombinace * záchodové mísy s bidetem *, takže nemusíte instalovat dvě zařízení. Takové řešení nejen zvyšuje komfort používání toalety, ale také snižuje spotřebu papíru, což je v souladu s principy ekologického životního stylu. Mezi další výhody, které charakterizují toaletní sedadlo s bidetem, patří:

- moderní design,
- kompaktní velikost,
- funkčnost,
- péče o hygienu intimních míst,
- pohodlí,
- snadné udržování čistoty toalety.

Toto řešení bude fungovat v malých koupelnách, protože * bidet a toaleta * tvoří jedno sociální zařízení. Nemusíte tedy instalovat samostatná zařízení a připojovat je k kanalizaci, což často vyžaduje velkou rekonstrukci.

  • Bidetová a toaletní sada – kombinace pohodlí a funkčnosti *

Nabídka obchodu zahrnuje sociální zařízení různých typů konstrukčního a dokončovacího stylu. Podle svých individuálních potřeb se můžete rozhodnout koupit samostatnou sadu, která obsahuje * bidet + toaletu *. Tato varianta bude fungovat, když budete mít k dispozici velký prostor v koupelně. V ostatních případech doporučujeme kompaktní * bidet s toaletou *, který tvoří jedno zařízení. Nabízíme sanitární zařízení z nejkvalitnějších materiálů, k dispozici ve stojatém i zavěšeném provedení. Získáte také rám na toaletní mísy s plným příslušenstvím pro připojení * toalety s bidetem *. Využijte naši nabídku.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!