Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Vodovodní baterie, umyvadlové baterie

Jsou nepostradatelným prvkem vybavení koupelny, ale to neznamená, že jsou pouze praktické. * Umyvadlová baterie * by měla zdobit prostor a odpovídat zbytku dekoru. Někdy je založen na vytváření harmonických kombinací, jindy naopak. Proto naše nabídka zahrnuje praktické * umyvadlové baterie * v různých stylech a barvách. Díky velkému výběru najde každý designér produkt v sortimentu, který odpovídá jeho vizi uspořádání.

Každý umyvadlový faucet nabízený v našem obchodě splňuje přísné standardy kvality. Jednotlivé modely se liší tvarem, výškou, rozsahem výtoku a způsobem dokončení.

  • Stříbrné, černé a zlaté umyvadlové baterie *

Při procházení naší nabídky věnujte pozornost různým umyvadlovým faucetům. Základní rozdělení produktů zahrnuje produkty namontované na desce a určené pro instalaci pod omítku. Všechny umyvadlové baterie jsou k dispozici ve třech barvách:

- stříbro – chrom je elegantní a nadčasový, snadno se udržuje v čistotě, navíc není náchylný na korozní procesy,

- černá – matná * umyvadlová baterie * vypadá elegantně. Pevná skořepina pokrývá mosaznou konstrukci, díky níž je výrobek odolný a snadno se čistí,

- zlato – tento pozoruhodný umyvadlový kohoutek se skládá z mosazného těla pokrytého silnou vrstvou zlatého povlaku. Efekt je podmanivý.

  • Dřezové baterie v naší nabídce *
    V naší nabídce najdete * umyvadlové faucety * v mnoha verzích, ze kterých si můžete vybrat. Jsou to především baterie na desku, které se na dřezu prezentují v celé své kráse, a také nástěnné baterie namontované pod omítkou. Díky použití keramických hlavic nebo horních provzdušňovačů každý * umyvadlový faucet * přesvědčí svou odolností a pevností.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou faucetů. Díky nim bude mít umyvadlo moderní vzhled a bude se snadno používat. * Vysoký *, nízký, nástěnný umyvadlový faucet – zde najdete to, co hledáte!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!