Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština

:

Filtrovat

Barva
Ukázat vše
Přepadový otvor
Ukázat vše
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Sady umyvadel

Výběru umyvadla je třeba věnovat velkou pozornost, protože se jedná o jeden z nejčastěji používaných kusů vybavení koupelny. Musí se proto především pohodlně používat. Nenápadné umyvadlo však může být také estetickým prvkem designu vaší koupelny a může být dokonce jedinečnou dekorací. Vše záleží na zvoleném designu. V nabídce společnosti Rea najdete mimo jiné mimořádně elegantní pultová umyvadla, která jsou stále oblíbenější volbou pro stylové interiéry. Je to dokonalá kombinace funkčnosti a elegance, která může zdobit i vaši koupelnu!

*Pultové umyvadlo – ideální do designové koupelny

Umyvadlo na desce je v posledních letech skutečným hitem interiérového designu. Důvodů je několik. Zaprvé je samo o sobě velmi dekorativní a mnohem výraznější než umyvadlo pod omítku. Obrovská škála designů, barev a tvarů vám umožní vybrat si skutečně originální a zajímavé řešení. K dispozici jsou pultová koupelnová umyvadla v různých provedeních.

- tvar – např. kulatý ve tvaru mísy, obdélníkový, čtvercový nebo i nepravidelný;
- barvy – od klasické bílé až po všechny barvy duhy, včetně černé nebo zlaté;
- materiál, z něhož jsou vyrobeny – keramika, kámen nebo jeho imitace, případně i sklo;
- velikost – jak velikost mísy, tak mohutnost samotné konstrukce;
- styl – k dispozici jsou kousky v industriálním, glamour, minimalistickém, retro a mnoha dalších stylech.

Za druhé, dřez na desku díky svému tvaru umožňuje také vystavit pečlivě vybranou desku. Kromě toho se velmi dobře hodí pro každodenní použití.

Rea umyvadla na desku – náš výběr.

Sortiment Rea zahrnuje širokou škálu kousků, které se vyznačují precizním zpracováním a senzačním stylem. Nabízíme velká i malá umyvadla na desku, hluboká i mělká, oblých i geometrických tvarů. Pokud vám záleží na estetice i odolnosti, je umyvadlo na desku Rea ideální volbou.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!