Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština layouts.et Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchový kout REA SPACE IN 80x100 - černá + černá sprchová vanička Savoy

ID: 6957
 • 13404,00
  Dodání: 3-5 pracovních dnů!
 • -
  +
 • Vybraná varianta je nyní nedostupná.

  Informujte mě, až to přijde:

Technické parametry
Velikost sprchového koutu: 80 x 100
Barva: Black
Typ sprchového koutu: Roh
Barva skla: Transparentní - průhledný
Způsob otevírání: Posuvné
Montáž: Na brouzdališti nebo na podlaze
Výška 1950 mm
Směr kabiny: Univerzální
Záruka: 24 měsíců
Povlak Easy Clean: Ano
Výrobce: Rea
Popis

Představujeme Vám moderní a krásný s extrémní funkčností rohový sprchový kout Space In. Výrobek, který skvěle vyplní Vás prostor ve Vaší koupelně pro zachování dokonalého vzhledu a estetiky Vašeho interiéru. Sprchový kout v černém provedení s černými prvky je velice univerzální produkt a jistě se bude hodit do dekoru Vaší koupelny. Sprchový kout Space In nám díky svému designu umožnuje instalaci na sprchovou vaničku různých výšek nebo přímo na podlahu při použití odtokového žlabu. Dveře mají systém posuvu, který zasouvá dveře dovnitř sprchového koutu, což pomáhá k praktičnosti celého koutu.

Povrchová úprava Easy Clean usnadňuje udržování kabiny v čistotě. Kapky vody stékají a nedrží se na skle.

Lakování koutu v černém provedení je provedeno celkem dvakrát a barva byla vypalována při teplotě 600-800°C. Tento proces zaručuje 100% životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Je to metoda, která zajištujě nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

U daného sprchového koutu jsme použily inovativní systém posuvných dveří pod názvem Autoline

Model sprchového koutu Space IN má účinný posuvný systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří na základě čtyř samonosných válečků. Dveře se plynule zasouvají dovnitř, což činí kout mimořádně praktickým zejména v malých koupelnách s omezeným prostorem. Otevřené dveře nepřesahují prostor koutu, což usnadňuje používání samotné koupelny, aniž by se zmenšoval prostor uvnitř koutu.

Systém otevírání Autoline je navržen tak, aby vydržel hladké používání po mnoho let.

Montážní návod

manuály a soubory ke stažení

Produkty, které by vás mohly také zajímat

  Newsletter

  Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
  Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!