Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina Česká republika Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský Španělština Estonština Chorvatský Lotyšský Holandský layouts.me srbština layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtrovat

Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Věšáky a stojany na ručníky

  • Věšáky a stojany na ručníky – nezbytný prvek vybavení koupelny *

Každá koupelna, bez ohledu na to, zda mluvíme o malé místnosti nebo prostorné koupelně, musí být uspořádána velmi promyšleným způsobem. Zde není prostor pro náhodu – funkčnost a estetika musí jít ruku v ruce. Kromě standardního vybavení, jako je sprchový kout nebo vana, záchodová mísa a umyvadlo, nechybí ani prvky jako zásobník na toaletní papír a věšáky na ručníky do koupelny.
Ručníkem si otíráme ruce po jejich umytí a tělo po koupání. Kdybychom ho místo pověšení dali do kostek na skříň, pak by nevyschlo, ani by si neudrželo požadovanou svěžest.
Praktickým řešením do každé koupelny jsou věšáky na ručníky, které vám umožní uspořádat prostor a udržet v něm pořádek. V naší prodejně nabízíme různé modely, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

  • Nástěnné háčky, klasické a kulaté věšáky – mnoho typů na výběr *

Věšáky na ručníky mohou být různých tvarů a velikostí. V naší nabídce naleznete klasické jednoramenné a dvouramenné věšáky, široké 57 až 60 centimetrů a vysoké 1,5 až 2 centimetry. Tyto optimální rozměry jsou zárukou pohodlného používání. K mání jsou také modely se zaoblenými či hranatými rameny, při jejichž výběru bychom měli dbát patřičného tvaru proto, aby ladily s ostatním vybavením koupelny.
Stojany na ručníky lze také připevnit na zeď vedle sprchového koutu, vany anebo na skříňku pod umyvadlo, díky čemuž jsou stále na dosah ruky. Poslední řešení je velmi praktické, jelikož umožňuje nejen ušetřit místo a využít tuto část stěny jiným způsobem, ale také snížit riziko potřísnění podlahy.
Za rozvážení stojí také pevný stojan se čtyřmi nezávislými rameny, která můžete podle potřeby libovolně polohovat, nebo je úplně složit a přisunout poté celý stojan ke stěně. Tento stojan je vhodný zejména pro rodiny.
Najdete u nás také nástěnné háčky, které v koupelně zaberou zdaleka nejméně místa, co z nichž dělá osvědčenou klasiku do všech koupelen, nejen těch malých. To není vše, protože jsme představili i velmi originální a stylové držáky na ručníky ve tvaru kruhu.

  • Stojan na ručníky do koupelny — zajímavá alternativa *

Náš obchod nabízí kromě závěsných a nástěnných držáků na ručníky i stojací modely. Stojan na ručníky zabírá na podlaze mnohem více místa, ale zato ho lze libovolně přemisťovat. V této kategorii naleznete černý a bílý věšák na ručníky s bambusovými prvky nebo celý vyrobený z bambusu.

  • Kovové nástěnné koupelnové věšáky na ručníky — chrom, zlatá a černá *

V naší prodejně nabízíme nejen široký sortiment kovových nástěnných koupelnových věšáků, nástěnných háčků a věšáků na ručníky, ale také různé barevné varianty. Každý model, který máme, je dostupný ve třech variantách – chrom, zlatý a černý. Díky tomu by nikdo neměl mít problém s výběrem té dokonalé, která se bude hodit Vaší koupelny.
Při výběru koupelnového příslušenství se vyplatí vybírat výrobky v podobném stylu. Například na chromový věšák na ručníky je dobré použít umyvadlovou baterii, splachovací tlačítko, dávkovač mýdla nebo misku na mýdlo a nádobku na toaletní papír s klapkou nebo bez ní také v chromové úpravě. Pak je aranžmá konzistentní, vypadá skvěle a nevnáší zbytečný chaos.
Chromové se hodí doslova do každé koupelny, zlaté zase skvěle ladí s moderním a stylem glamour, stejně jako černé věšáky na ručníky, i když je doporučujeme i do industriálních, loftových a japonských interiérů.
Všechny nástěnné věšáky a věšáky na ručníky jsou odolné a odolné a zároveň vypadají bezvadně a stylově.

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!