Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .

  OK
Polština Angličtina Němčina layouts.cs Francouzština Litevština Ruský Rumunština Slovenská Maďarský Italský Bulharský Ukrajinský

Slevový kupón:REA5

Filtrovat

Povrch baterie
černá mat (17)
Směr řazení
Nejnovějším
  • Nejnovějším
  • nejstarší
  • nejnižší cena
  • nejvyšší cena
  • abecedně AZ

Tvoje volba:

Smazat vše

Baterie, vanové a nástěnné baterie

Při navrhování koupelny věnujte pozornost všem prvkům, které jsou důležité pro vzhled místnosti a ovlivňují její funkčnost. * Koupelnová baterie * je jednou z částí, které je třeba pečlivě vybírat s ohledem na dlouhodobé používání a stylový vzhled, také jeho velikost, tvar a způsob montáže.

- nástěnné vanové baterie,
- * vanové baterie * namontované venku,
- vana a sprchové baterie.

Rozdělení produktů zohledňuje také barvy. Abychom mohli reagovat na všechny potřeby interiérového designu, připravili jsme sortiment, ve kterém jsou * nástěnné vanové baterie * a další dostupné v černé, bílé, stříbrné a zlaté barvě. Okouzlující, skandinávská, vintage koupelna? Existuje mnoho možností a my vám pomůžeme vytvořit harmonické vybavení.

  • Klasický nebo moderní vanový faucet? *

Nástěnná vanová baterie? Je baterie namontována přímo na vanu? Klasický chrom nebo inovativní černá se zlatými akcenty? Závitníky nebo rukojeti? Existuje mnoho otázek a na všechny odpoví odborníci z našeho obchodu.

Nabízíme * nástěnné vanové baterie *, které upřednostňují vytvoření minimalistického a elegantního interiéru. Díky vysoce kvalitním materiálům, jako je mosaz nebo ABS, bylo možné získat spolehlivé výrobky, navíc kryté 2letou zárukou výrobce. Ovládání pohyblivého výtoku a také nastavení dokonalé teploty vody je rychlé a intuitivní. Díky tomu je koupání opravdovým potěšením, zvláště pokud ho užíváte v tak krásném prostředí!

  • Vanová baterie se sprchou nebo bez ní – naše nabídka *

  • Nástěnná vanová baterie * je k dispozici se sprchou nebo bez ní. Připravili jsme sortiment, ve kterém jsou jednotlivé prvky koupelnového vybavení estetické, odpovídají moderním trendům a především jsou spolehlivé a snadno se čistí. Kromě nástěnných vanových baterií si můžete koupit klasické vysoké baterie, které vám umožní vytvořit stylizovaný prostor inspirovaný retro trendem.

Zveme vás k online nakupování!

Newsletter

Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!